Cyberpunk tam perforans alamıyorum

İşletim sistemi
Windows 10

ErnY

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Kaldırım Mühendisi
Arkadaşlar Cyberpunk'da GPU kullanımı %95 ama CPU kullanımı %60 üzerine çıkmıyor. Bunun bir çözümü var mıdır?

Arkadaşlar Cyberpunk'da GPU kullanımı %95 ama CPU kullanımı %60 üzerine çıkmıyor. Bunun bir çözümü var mıdır?
Oyun ihtiyacı kadar CPU kullanıyor. Eğer istediğin fps değerine yetişemiyorsan bence bunun sebebi ekran kartıdır. CPU yüzünden performans etkilenseydi onun kullanımı da %90 ve üzeri olurdu diye tahmin ediyorum.

Keşke benimki de bu kadar rahat olsa :D, R5 3600 ve RTX 2060 ile 1440p yüksek ayarlarda bile darboğaz yaşayıp drop yiyorum. Sadece Cyberpunk'da böyle, oyun gerçekten sorunlu. Sorunsuz oynayabiliyorsan çok şanslısın :D.

Hocam peki Ryzen işlemcilerde performans kilidi var gibi şeyler duymuştum o konular hakkında bilginiz var mıdır?

Keşke benimki de bu kadar rahat olsa :D, R5 3600 ve RTX 2060 ile 1440p yüksek ayarlarda bile darboğaz yaşayıp drop yiyorum. Sadece Cyberpunk'da böyle, oyun gerçekten sorunlu. Sorunsuz oynayabiliyorsan çok şanslısın :D.
AMD CPU olduğu için galiba. İntelin daha kötü işlemcisinde bile sorunsuz. AMD ile uyumsuz çalışıyor bu oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı