Cyberpunk yeni güncellemelerle ve DLC'lerle ağır RPG'ye dönüşür mü?

Makaleler
9
Arkadaşlar sizce bu mümkün mü? DLC'ler ve güncellemeler ile oyunda seçimler daha da ağırlaştırılabilir mi? Bir de açık dünya zenginleşebilir mi? Minigameler, Skyrim'deki gibi mülk alma NPC'lerin hayat döngüsü vs. gelişebilir mi teori ve pratikte. Kod olarak mümkün olabilir mi? İstediğin karakteri build etme, temel yetenekler ile kısa yollar açma bir de lifepathler güzel onlara lafım yok ancak hitabet yeteneği yok bunun da gelişmesi lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Olabilir ama şuanlık çok zor. Daha düzeltmesi gereken şeyleri düzeltip sonra dediklerinizi yapacak ki o da uzun bir zaman dilimi. Bana kalırsa Cyberpunk fate RPG oyunu değil ileride de olamaz gibi.

Oyun temeli değişmez. Ekstra satın alınabilirler, karakterlere düzenlemeler vs. gelir ancak oyun temel olarak aksiyon/rpg oyunu. Safi RPG oyunu olamayacak güncellemelerle.

Olabilir ama şuanlık çok zor. Daha düzeltmesi gereken şeyleri düzeltip sonra dediklerinizi yapacak ki o da uzun bir zaman dilimi. Bana kalırsa Cyberpunk fate RPG oyunu değil ileride de olamaz gibi.
Skyrim gibi bence Cyberpunk. İki oyunu da oynadım ikisi de karakter build olayında çok çeşitlilik sağlıyor.
Oyun temeli değişmez. Ekstra satın alınabilirler, karakterlere düzenlemeler vs. gelir ancak oyun temel olarak aksiyon/rpg oyunu. Safi RPG oyunu olamayacak güncellemelerle.
Bir karma sistemi eklense kafi. O zaman hiç sorun kalmaz bir de hitabet olayı.

Son güncelleme ile buglar temizlenmiş diyebilirim. Artık RX460 ile 900p düşük ayarlarda 1-2 ayar en düşüğün üstünde oynanıyor. Buglar elbet çözülür ama asıl soru şu: Bu oyun RPG bakımından zenginleşir mi ? NPC tepkileri ve NPC'lerin günlük hayatı eklenebilir mi? Polis kovalamıyor, birini öldürdüğümde travma team veya sağlık ekipleri uçan araçlarla şehre inmiyor. Polislerin en azılısı olan Makstak yine uçan arabalarla iner tepemize diyordum yok arkadaş. Açık dünya bir yere kadar canlı hissettiriyor hiçbir şey e3 2018 prototipi gibi canlı değil şehirdeki dev ekranların canlılığı azalmış, arabanın koltuk arkasındaki TV' ler gitmiş. Otomatik giden taxi yok ana görev harici. Her şey Script örneğin trafik sistemi o kadar belli sisteme göre yapılmışki trafikteki NPC' ler sırf trafikte kalıyor; bir kere arabayı park edip başka şey yapmıyor veya biri park halindeki araca binip bir yere gitmiyor. Şehirde karşılaştığınız konuşmalar da script. Bir çılgınlık yapıp büyük güncellemelerle bunları giderseler keşke. Ayrıca diyalog seçeneklerine göre yeni görev yolları eklemeliler diyalog yönünden güzel bir RPG yapmak istiyorlarsa. Refleks puanına göre diyalog seçiyorsun en fazla değiştirdiği şey konuşmayı kısaltmak oluyor ya.

Geri
Yukarı