Cyberpunk2077 vs. RDR 2

RYUK1905

Hectopat
Arkadaşlar selamlar, aşağıdaki şu sisteme sahibim:
  • Ryzen 7 4800H
  • GTX 1650
  • 8 GB RAM
Hazır indirimler de varken Cyberpunk2077 ya da RDR2 almak istiyorum. Bu iki oyundan hangisini en az sorunla oynarım (aşırı drop olmadan vs). Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de oldukça ağır oyunlar, alacağınız performans farkı aşırı olmayacaktır. Bence sisteminizden ziyade hangi oyunun daha fazla hoşunuza gideceğini düşünerek tercih yapın.

İkisini de oynamış bir oyuncu olarak tavsiyem Cyberpunk 2077'dir. RDR 2'de müthiş bir oyun ancak CP77 bambaşka bir deneyimdi.

Benim tercihim RDR 2 olurdu, gerçekten bir başyapıt. Sisteminiz ikisini de hemen hemen oynatacak seviyede, burada bence zevkinize göre hareket edin. RDR2'de daha az yorarsın gibime geliyor PC'yi CP2077'ye göre. RDR2'de orta ayarlarda aldığın değerleri, Cyberpunk'ta alamazsın.

Aynı ekran kartına sahibim. RDR 2 de orta yüksek ayarlarda 40 50 FPS alırken Cyberpunk'da düşük sadece bir iki ayar orta da iken 30 40 FPS alıyorum.

Bende de GTX 1650 var hatta 6 gb ram ile rdr 2 oynadım orta yüksek ayarlarda 50 60 alınıyor rahat. Ama cyberpunk optimizasyonu kötüydü düzeldi mi bilmiyorum şu an. İki oyun arasından da rdr 2 hikaye ve uzun ömürlülük açısından daha iyi bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı