Cyberpunk'ı bir tek ben mi beğendim?

Ben de ismimin hakkını verip bu konuya girmek istiyorum Cyberpunk'ı uzunca bir süre beklettiler bende bekledim düşüncem şuydu bunlar oyunu geliştirmek için bu kadar bekletiyorlar diye düşündüm ama birden bu kadar bug olunca bencee sinirlenmekte haklılar ben de Cyberpunk'ı seviyorum ama dediğim gibi böyle olması beni üzüyor.

Buglarla işim yok sadece oyunun atmosferi beni içine çekmiyor asla oturup zorla oynayamam.
Ben de gayet beğendim. Bu günlerde herkes oyun uzmanı kesilmiş durumda. Fazla şey etmemek lazım. Al, indir, oyna. Kimsenin ne dediği umurunda olmasın.
Siz de haklısınız hocam.
Oyunu beğenmeyince profesor oluyoruz.

Buglarla işim yok sadece oyunun atmosferi beni içine çekmiyor asla oturup zorla oynayamam.

Siz de haklısınız hocam.
Oyunu beğenmeyince profesor oluyoruz.
Buglar oyunu çöp etmiş ayrıca şu yılda beğenmediğim çok oyun yok. Assassin's Creed Valhalla, Ghost of Tsushima gibi kaliteli oyunlar varken Cyberpunk balon.

Aktif bir şekilde geliştirilmeye Witcher 3 ve DLC'leri sonrası başlandı hocam. Sinematik bir trailer tarihine bakıp konuşmak mantıklı olmuyor açıkcası.
Doğru haklısınız fakat oyun + DLC 7 yılı alabilecek ve arasına girebilecek bir süre değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı