Cydia nasıl geri getirilir?

dissti1

Hectopat
Cydia'dan NoMoreSmallApps adlı tweak'i yükledim ve Cydia silindi. Cydia'yı nasıl geri getirebilirim?İOS 11.4.1

Son düzenleyen: Moderatör:
mTerminal kurulumu sende. Bir kaç komut vereceğim sana.
Yalnız elmada kalırsan itunes'den sıfırdan yazılım yüklemek zorunda kalabilirsin.

Son düzenleme:
Yalnız elmada kalırsan itunes'den sıfırdan yazılım yüklemek zorunda kalabilirsin.
Ben seni Steam'de eklesem burada düzeltildiği için yazılar rahat olmuyor.
Tamam.

Kurduğunuz Tweak'in Cydia'yı silmemesi lazım normal bir durumda. Silindiğine emin misiniz? Nedense bana silinme ihtimali çok düşük geliyor.

Kurulu olan başka Tweak'ler var mı? Varsa çalışıyorlar mı? Ayrıca telefonu güvenli modda başlatmayı dener misiniz? Eğer Cydia silinmediyse ve başka bir Tweak bu duruma sebep oluyorsa belki güvenli modda Cydia görünebilir, son kurduğunuz Tweak'leri silebilirsiniz.

Bu arada @AliKemal KUDU'nun da söylediği gibi kurulu olan ve kullanabileceğimiz ne var telefonda? Termimal, iFile v.b.

Eğer Cydia gerçekten silindiyse geri yükleyebiliriz belki.

@AliKemal KUDU Çok güzel bir noktaya ayak bastınız ama mTerminal'i bu şekilde kurabilirse neden terminalden Cydia'yı kurmak için uğraşsın ki? Direkt Cydia'nın .deb dosyasını da aynı şekilde kurabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı