Alıcı Cyperpunk 2077 arıyorum

Sadece alternatif için söylüyorum, eğer oyun çıktığında da 250 lira olursa Epic Games üzerinden 60 liralık indirim kuponu ile 190 liraya gelir.

Umarım düzgün bir satıcı bulur da oyunu rahatça oynarsınız :)

Oyun daha çıkmadı.

250 TL'ye alan birisi 170 TL'ye satıyorsa ya o oyunun asıl fiyatını bilmiyor ya da sadaka veriyordur.

Steam üzerinden iade edebilir. Yani oyun çıksın ondan sonra bu fiyatlara satıcı olursa olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece alternatif için söylüyorum, eğer oyun çıktığında da 250 lira olursa Epic Games üzerinden 60 liralık indirim kuponu ile 190 liraya gelir.

Umarım düzgün bir satıcı bulur da oyunu rahatça oynarsınız :)

Sınırlı süreli etkinlik. Mega indirim etkinliğinden yalnızca 11 Haziran 2020 TSI 18.00'e kadar Epic kuponu alabilirsiniz. Mega indirim etkinliği esnasında alınan bütün Epic kuponları 1 Kasım TSSI 10.59'a kadar geçerlidir.
Bu şekilde söylemişler.

250TL'lik oyunu 150 veya 170'e aramak tamamdır.

Arıyorum işte sadece :) piyasa büyük belki bir umut çıkar diye. Değerlendirecek teklifler çıkar belki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun henüz çıkmadı o yüzden tek fiyatı var o da Steam 'de. Ön sipariş verebilirsiniz sadece. Belki oyun çıktığı zaman ki fiyatı, ön sipariş fiyatından pahalı olabilir. Eğer oyun çıkarsa fazla ilgi görürse fiyatını arttırabilirler. Bence ön sipariş verin.

Oyunun fiyatının yükselmesi an meselesi. Herkes bu oyun için bekliyor ve beklenildiğine değecek bir oyun. Oyun çıktıktan yakın bir süre sonra online kısmı da eklenilecek denildi. Eğer GTA V etkisi yaparsa fiyatı kesinlikle artar. Oyuna sahip olanlara online kısmı için ücret almazlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı