D-market para iadesi yapmıyor

Muratbekcii

Hectopat
Daha fazla  
Herkese selam. 08.08.2022 tarihinde dmarket üzerinden bıçağımı sattım. Bakiyeme para ekleyip başka item çekeceğim zaman banka havalesinden gönderdiğim paranın tutarını d-market sitesine yanlış yazmışım. Sorun burada başlıyor. Para banka hesabımdan çıktı ama D market hesabıma gelmedi. D market supporta yazdım bilgileri verdim dekontları gönderdim. 7 gün içinde iade olacak dediler. 10 gün oldu şimdi soruyorum iadem nerede diye paranız bizde değil bankanızda sorun var diyorlar. Kaç yıllık site sonuçta beni 100 dolar dolandıracak değiller diye düşünüyorum. Böyle bir olay yaşayan olduysa yardım edebilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese selam. 08.08.2022 tarihinde dmarket üzerinden bıçağımı sattım. Bakiyeme para ekleyip başka item çekeceğim zaman banka havalesinden gönderdiğim paranın tutarını d-market sitesine yanlış yazmışım. Sorun burada başlıyor. Para banka hesabımdan çıktı ama D market hesabıma gelmedi. D market supporta yazdım bilgileri verdim dekontları gönderdim. 7 gün içinde iade olacak dediler. 10 gün oldu şimdi soruyorum iadem nerede diye paranız bizde değil bankanızda sorun var diyorlar. Kaç yıllık site sonuçta beni 100 dolar dolandıracak değiller diye düşünüyorum. Böyle bir olay yaşayan olduysa yardım edebilir mi?
Bu tarz durumlarda banka parayı askıya alıyor sen bir bankayla konuş derim.

Herkese selam. 08.08.2022 tarihinde dmarket üzerinden bıçağımı sattım. Bakiyeme para ekleyip başka item çekeceğim zaman banka havalesinden gönderdiğim paranın tutarını D-market sitesine yanlış yazmışım. Sorun burada başlıyor. Para banka hesabımdan çıktı ama D market hesabıma gelmedi. D market supporta yazdım bilgileri verdim dekontları gönderdim. 7 gün içinde iade olacak dediler. 10 gün oldu şimdi soruyorum iadem nerede diye paranız bizde değil bankanızda sorun var diyorlar. Kaç yıllık site sonuçta beni 100 dolar dolandıracak değiller diye düşünüyorum. Böyle bir olay yaşayan olduysa yardım edebilir mi?

Hocam yurt dışı siteleri bazen sıkıntılı olabiliyor. bir ara bende CS:GO sitesine para yatırdım fakat kabul etmedi ancak param gitmişti. bana 29 gün sonra vereceğini söylediler ve param iade oldu genelde 1 ay içinde iade ederler diye düşünüyorum ama siz yine de bankanıza sorun.

Yeni konular

Geri
Yukarı