Çözüldü D.O.C.P açınca RX 570 sistem yeniden başlıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Aspectx1

Decapat
Daha fazla  
Sistem 6 aylık. Hiçbir parçam 2. el değil ama D.O.C.P açıp oyuna girdiğim zaman sistemi kullanan oyunlarda (mesela Need for Speed Heat gibi) 10 15 dakikalık bir oynama süresinden sonra bilgisayarım direkt yeniden başlıyor. Valorant, LoL gibi oyunlarda sorun yok.

D.O.C.p kapalıyken hiçbir sorun yok. Sizce bu neden? Anakartımın BIOS'u güncel ve diğer parçalarım son sürüm. Ekran kartım için WHQL drıver yüklü.

• Güç kaynağı: Cougar xtc 600W.
  • RAM: XPG D50 8 GB 1 tane sadece.
  • Ekran kartı: ASUS RX 570 8 GB OC.
  • İşlemci: Ryzen 5 1600 AF.
  • Anakart: ASUS B450M-Dragon.

Çözüm
Elle değer girip deneyebilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Çözüm

Elle 3133 MHz aldım diğer her şey Auto'da ve hiçbir sorun yok problem olur mu acaba şu an yağ gibi akıyor oyunda vs. de denedim bilgim olman şeye burnumu sokmak istemiyorum.

Sıkıntı olmaz hocam. Stabilse devam edin. Bazen otomatik olarak sıkıntılı olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı