DA Forum'u nasıl buldunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Katılım
13 Ocak 2020
Mesajlar
743
Çözümler
3
Yer
İstanbul
Yaşın her şey olduğunu sanmıyorum, bazı kişilerin yaşa ihtiyacı yok, yaşı küçük olmasına rağmen birçok kişiyle bilgi alışverisi yaptım, fakat senin kesinlikle yaşa ihtiyacın var. Yaşını foruma 36 girmişsin ya ben ona gülüyorum.
Yaşım 16 bunu rahatça söylerim zamanında küçükken açtığım maille uyumlu olsun diye öyle yapmıştım. IQ testim var hatta. 140 çıkmıştı.
 

Lockheed

Decapat
Katılım
17 Ağustos 2020
Mesajlar
6.165
Makaleler
15
Çözümler
8
Yaşım 16 bunu rahatça söylerim zamanında küçükken açtığım maille uyumlu olsun diye öyle yapmıştım. IQ testim var hatta. 140 çıkmıştı.
IQ testi sonucu söylediğine göre kesin 7 yaşında bu çocuk. İnternette yapılan IQ testlerine inanıyorsan bir şey demiyorum.
 

Flardryn1905

Centipat
Katılım
4 Ağustos 2019
Mesajlar
13
Ben seviyorum. Şöyle seviyorum, benim donanım vs. konularında bilgim yok. Konu dışına yazıyorum, en azından hem boş vakit geçiriyorum hem de ara sıra müzikle ilgili açılan konulara yardımcı oluyorum. Malum, DA forumda müzik için ayrı bir kategori yok. Gel gelelim, kötü yanlarına. Çok fazla troll var. Noktalama işaretleri sıkıntı değil ama yazımda da çok fazla yanlış var. Okunmayacak derecede olabiliyor. Fanboy sayısı biraz fazla. Yaşı biraz daha küçük arkadaşlar olgun davranamadıkları için saçma sapan kavgalar da çıkabiliyor. Bilgisayar konusunda bilgili olsam inanın buraya gelirdim. Forum sahibi Abdullah Hacıgül kendine yapılan eleştirileri çok fazla kafaya takıyor. Ne zaman yanlış bir eleştiri yapılsa konu açıyor. Birkaç insan dışında 5000+ mesajlılardan kimse bilgili değil. Dediğim gibi ben bilgisayarla ilgili konulara yazmadığım için bana sıkıntı olmuyor. Bir de başımdan geçen saçma olayı anlatayım. Bir konu, "Donanım Arşivi logo ve adı çakma mı?" adında. İnsanlar tartışıyor sahtedir değildir diye. Sonra gördüm ki hem Abdullah Hacıgül hem de moderatör gelip konuya yazmış. Ben de aynen şöyle dedim, "Çakma olsa da söylemezler. Bu arada, moderatörlerle iletişime geçmek istiyorsanız aleyhlerine bir şey söyleyin konunuza gelirler. Şu ana kadar hep böyle oldu." ve yanlış bilgilendirmeden dolayı uyarı puanı eklendi hesabıma. Sonrasındaysa moderatör dedi ki, "Ne kadar çok eleştirenimiz varmış mesaj sayılarıma bakarsak". Ben, "Ben size demedim ki başka türlü ulaşamazlar, sadece böyle ulaşabildiklerini söyledim." Cevap olarak "Kardeşim daha ne yazdığını bilmiyorsun, gayet onu demişsin" dendi.
 
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı