DA Forum'u nasıl buldunuz?

• Konuyu başlatan Hanzy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 285
  • Görüntüleme 16B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Vallahi ben 7 yaşında okuma yazma biliyordum. Ama seni bilemem?

7 Yaşında biliyordum tabii ama mantıken şöyle düşün şu an okulun daha 1. dönemindeyiz yani şu an 1. sınıf olan birisi daha bütün harfleri öğrenmemiş oluyor. Byarada şüphem yok ki sen çarpmayı bile bilmiyorsun. Yaşın belli saygı kavramı desen zerre kadar yok. Böyle devam çok iyi yoldasın (!)

7 Yaşında biliyordum tabii ama mantıken şöyle düşün şu an okulun daha 1. dönemindeyiz yani şu an 7. sınıf olan birisi daha bütün harfleri öğrenmemiş oluyor. Byarada şüphem yok ki sen çarpmayı bile bilmiyorsun. Yaşın belli saygı kavramı desen zerre kadar yok. Böyle devam çok iyi yoldasın (!)

"7. sınıf olan biri daha bütün harfleri öğrenmemiş oluyor" gerçekten harika cümle.

"Rempeyç çöp" demiyorum, risk almak yerine daha iyi markalar öneriyorum, bilip bilmeden konuşma.
Benim zaten ETX'i önerdiğim yok ama garanti bir PSU emin ol buna, Performance GD daha mantıklı olsada kötü bir PSU değil, hatta o fiyattaki birçok PSU'dan daha iyi. CM, Corsair, High Power gibi markaların bulunduğu Tier B listesinde.

ETX temel olarak SAMA Forza modelini alıyor ama bazı parçalar daha ucuz kullanılmış gibi duruyor.

Forumda olan konusunu atayım:

"7. sınıf olan biri daha bütün harfleri öğrenmemiş oluyor" gerçekten harika cümle.

Dostum sen hala ne dediğimi tam anlamıyorsun. Anlamaya çaba bile sarf etmiyorsan ben sana ne diyeyim? Buradan kaç yaşında olduğun, nasıl bir zihniyete sahip olduğun belli. Seni böyle çok döverler.

Aktiflik olarak beğendim ama şu düzgün cümle kurma olayının değerini şimdi anladım. Saçma buluyordum ama şimdi kesinlikle böyle olmalı diyorum.

ETX temel olarak SAMA Forza modelini alıyor ama bazı parçalar daha ucuz kullanılmış gibi duruyor.

Forumda olan konusunu atayım:
Hocam bunlar direk C4 diyor, ben müthiş aga alın lan bunu demiyorum fakat C4 olmadığını anlatmaya çalışsam da anlamıyorlar...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı