DA Forum'u nasıl buldunuz?

• Konuyu başlatan Hanzy
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 285
  • Görüntüleme 16B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Çin malı markalara bayılan ve bu markaları “fepe” gören bir topluluk “A abimiz bunu övdü bu çok iyi.”

İntel İ3 10100F sistem başlığı açsan gidip adam Ryzen 3 3100 önerir böyle bir topluluğa sahipler.
Düşündüğünüz gibi bir yer değil kimse o tarz markaları pek önermiyor rahat ol, 10100F zaten 3300X ayarında olmayacak mıydı 79 ve 97 dolar arası duymuştum.

Biz öyle bir şey mi yaptık Alice harikalar diyarında sanki. Neyse ben sizin gibilerle daha fazla uğraşamam ortaçag avrupasında gibi takılmaya devam edin.
Kusura bakmayın ama Ortaçağ Avrupası dediğiniz yer sizden daha çok yazım kurallarını biliyor.

Yanlış şeyleri doğru diye anlatıp biz doğruları söyleyince anlamıyorsunuz oluyorsa biz ne yapalım?
Dostum her şey ortada açık açık anlatıyoruz sırf marka imajından dolayı iyi olan şeye kötü diyorsunuz, ben God Tier demiyorum diğer markalardan da üstün görmüyorum hatta birçok ürününü çöp olarak görüyorum ama gel gör ki siz iyi olana bile kötü diyorsunuz.
Kusura bakmayın ama Ortaçağ Avrupası dediğiniz yer sizden daha çok yazım kurallarını biliyor.
Yazım kurallarıyla zeka mı ölçülüyor dostum?

Dostum her şey ortada açık açık anlatıyoruz sırf marka imajından dolayı iyi olan şeye kötü diyorsunuz, ben God Tier demiyorum diğer markalardan da üstün görmüyorum hatta birçok ürününü çöp olarak görüyorum ama gel gör ki siz iyi olana bile kötü diyorsunuz.
Nerede, ne şartlar altında üretildiği belli değil, garantisi distribütor yapıyor zaten, millet bu markaya nasıl güvensin nasıl alışveriş yapsın? Kağıt üzerinde iyi olması, gerçektende iyi olduğunu anlamına gelmez.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı