DA-G2 vs Teknobiyotik hazır sistemlerden hangisi alınmalı?

Kasa, güç kaynağı, SSD boyutu açısından G2 daha mantıklı. Ayrıca Teknobiyotiğin şu son yaptığı ergenliklerden ötürü de ben G2 seçerdim.

Kasa, güç kaynağı, SSD boyutu açısından G2 daha mantıklı. Ayrıca Teknobiyotiğin şu son yaptığı ergenliklerden ötürü de ben G2 seçerdim.
Zaten aralarında 10-15 FPS farkı olur bu yüzden de kaliteden vazgeçmek istemiyorum ve dediğiniz gibi yaptıklarından ve konuşma tavırlarından dolayı o siteden birşey almak istemiyorum bu yüzden G2 alacağım teşekkürler.

Zaten aralarında 10-15 FPS farkı olur bu yüzden de kaliteden vazgeçmek istemiyorum ve dediğiniz gibi yaptıklarından ve konuşma tavırlarından dolayı o siteden birşey almak istemiyorum bu yüzden G2 alacağım teşekkürler.
Sakın alma G2 bak bende düşünüyordum vazgeçtim G2 ssd dandik teknobiyotikten 90 TL verip 480 GB Adata ssd al ekran kartı daha iyi 18 TL Aercool kasayı değiştir bide o PSU dandik felan da değil parana kıyma. Ayrıca diğer bileşenler de çok kaliteli ve piyasanın babasıdır.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı