DA-Uber sistem alınır mı?

Corsair Vengeance 8 GB 3000MHz DDR4 CMK8GX4M1D3000C16 Bellek Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (2tane)

Tek tek toplayınca çok daha iyi bir sistem çıktı :) İsterseniz HDD de ekleyebilirsiniz 200TL arttı

Corsair Vengeance 8 GB 3000MHz DDR4 CMK8GX4M1D3000C16 Bellek Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (2tane)

Tek tek toplayınca çok daha iyi bir sistem çıktı :) İsterseniz HDD de ekleyebilirsiniz 200TL arttı
SSD giriş seviyesi, kalan 200 TL'ye daha iyi bir SSD tercih edilebilir.

Monitörden beklentinizi ve bütçenizi öğrenebilir miyim?
1 ms 144 hz almayı düşünüyorum bütçe 1500

bu sistemi nereden toplarım ince hesap uygun mu ? veya önereceğiniz bir site var mı ?
Kötü.

Frisby PSU alınmaz.
Sistem fiyatı fazla.
Ekran kartı tek fan koyulmuş.

Bir hayli dandik bir sistem.

Hazır almanız şart mıdır?
şart değil monitör hariç 7 bin civarı bütçem var önereceğiniz sistem var mı ?

hazır sistem istememin sebebi ben çok anlamıyorum parça birleştirmekten falan o yüzden. Hazır sistem toplanabilecek bir siteden toplayıp link atar mısınız ? Bütçe 7 bin civarı.

Yeni konular

Geri
Yukarı