Dağ bisikletine dış lastik tavsiyesi

Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
30 tane yama ne demek en fazla 4 yama olur sonra iç lastik değiştirilir. Tavsiye olarak zırhlı bir tavsiye veremeyeceğim fakat zırhlı iç lastik diye bir şey yok iç lastiklerin hepsi aynıdır istediğini al ama dediğim gibi zırhlı lastik konusunu çok iyi bilmiyorum ya da gaadi dolgu iç lastik var onlara bakabilirsin. Ama şunu da unutma zırhlı lastik her zaman fazladan ağırlık demektir

Selamlar, ic lastik cok adi olmadikca bircok ic lastigi takabilirsin. Ben evime 10 dakika mesafede oldugu icin Decathlon'dan 600'luk ic lastik alıyorum 1 sezon cok rahat goturuyor. Bu yaz ucuncu setimi aldim sanirim.

Dis lastik olarakta yine decathlon'un trekking grip lastiklerinden aldim denemelik, genelde asfalt+hafif patika ve arazi yollarda kullaniyorum. Simdilik akar kokar bir yani yok. Memnunum.

Selamlar, ic lastik cok adi olmadikca bircok ic lastigi takabilirsin. Ben evime 10 dakika mesafede oldugu icin Decathlon'dan 600'luk ic lastik alıyorum 1 sezon cok rahat goturuyor. Bu yaz ucuncu setimi aldim sanirim.

Dis lastik olarakta yine decathlon'un trekking grip lastiklerinden aldim denemelik, genelde asfalt+hafif patika ve arazi yollarda kullaniyorum. Simdilik akar kokar bir yani yok. Memnunum.

Teşekkürler, Schwalbe marka dış lastikler kaliteli gibi sanki, ilgimi çekti. Biraz pahalı ama lastik patlamasından çok bunaldım. Toprak yollarda da çok kullanıyorum zaten.

Bunu bulmuştum.

Yeni konular

Geri
Yukarı