Daha Önce Hiç Sevgilisi Olmamış Birine Öneriler

Ozan B.

Hectopat
Daha fazla  
İlk açtığım konudan sonra tamamen farklı düşüncede bir konu açmaya karar verdim. Ben gözüme bir kız kestirdim, fazla muhabbetimiz olmadı ama benden hoşlandığını sanıyorum. Arkadaşım aracılığıyla sevgilisi yokken gidip birkaç şey söyleyip kendime yakınlaştırma amacım vardı ama ben onu kardeşim olarak görüyorum(saçma) demiş.

Sizce nasıl sevgili olabilirim, gidip konuşmayı düşünüyorum ancak sizlerin yorumları sonunda? Ayrıca ben kız arkadaşımla yemekte gülerken o bana bakıp gözleriyle garip bir hareket yaptı, birkaç gün sonra sosyal medya hesabında "Hoşlandığınız kişinin yanında bir başkasını gördüğünüzde kalp nasıl paramparça olur anlarsınız" yazısını paylaşmıştı.

@IISilenTNightII @The Time Lord

Olay biraz çelişkili kardeş gibi görüyorum demiş kız bu umutları zedeliyor biraz ama şunu da hesaba katmak lazım o yazdığı sözü belki başkasına yazdı. Yemek yemişiz dedin baş başa mı yoksa arkadaşlar ile mi ?

Olay biraz çelişkili kardeş gibi görüyorum demiş kız bu umutları zedeliyor biraz ama şunu da hesaba katmak lazım o yazdığı sözü belki başkasına yazdı. Yemek yemişiz dedin baş başa mı yoksa arkadaşlar ile mi ?
Arkadaşlar ile, ama o hiçbirini tanımaz, masada yaklaşık 10 kişiydik ve sadece 1 tanesiyle arkadaştır.

Peki masadaki birinin olma ihtimali yok mu hem tanımasına gerek yok belki o anda ondan hoşlanmıştır. Garip bir kaş göz işareti yaptı dedin belki masada ki birini kast etmiştir.

Bence akışına bırak hocam. Ne yapacaksınız sevgiliyi felan. Daha önünüzde koskoca üniversite var. Hem eğitim, hem sosyal hayatınızı kötü yönde etkiler düşüncesindeyim. Ne demişler, bekarlık sultanlıktır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı