Daha Önce hiç Sevgilisi Olmayan Birine Tavsiyeler

masQee

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 5 2600
Gigabyte GTX 1660 SUPER
Asus Prime B450m
Kioxia 500 gb m2 SSD
Meslek
Veri Tabanı Programcılığı
Öncelikle herkese merhaba. Daha önce hiç sevgilisi olmamış ve reddedilmiş kişilere ne gibi tavsiye verirsiniz. Lise de okurken utangaç bir insandım. Bu yüzden girişimde hiç bulunmadım. Askerlik falan derken sonra biraz utangaçlığım gitti ama devam ediyor. Şu an fabrikada çalışıyorum. Sevgili olanlar oluyor tabii. Biraz kibar yaklaşıyorum insanlara karşı. Bu durumda insanlar tarafından güzel tepkiler alıyorum. Kanka tabirinden ileriye geçemiyorum. Kıyafet saç işlerine bayağı ilgileniyorum ama boşuna para harcamış oluyorum sadece. Tipe paraya bakmıyor bu işler. Sevgili olanlara bakıyorum yakışıklı biri olsa hiç sesimi çıkarmam ama konuşuyorlar işte. İki tane teklif girişiminde bulundum ama olmadı. Çevreden baskı oluyor tabii. Daha birisini bulamadın mı? Bu kadar kızın içinden diye. Bir hoşlanma olmadan da konuşamıyor insan.
Bir kere o hatayı yaptım birisiyle konuşmaya çalıştım karşıdan beklemediğimden çok ilgi ile karşılaştım ama bu seferde benim ilgim olmadığı için bırakmak zorunda kaldım. Önemli olan aslında iki tarafında birbirine ilgi duyması bence.

Öncelikle herkese merhaba. Daha önce hiç sevgilisi olmamış ve reddedilmiş kişilere ne gibi tavsiye verirsiniz. Lise de okurken utangaç bir insandım. Bu yüzden girişimde hiç bulunmadım. Askerlik falan derken sonra biraz utangaçlığım gitti ama devam ediyor. Şu an fabrikada çalışıyorum. Sevgili olanlar oluyor tabii. Biraz kibar yaklaşıyorum insanlara karşı. Bu durumda insanlar tarafından güzel tepkiler alıyorum. Kanka tabirinden ileriye geçemiyorum. Kıyafet saç işlerine bayağı ilgileniyorum ama boşuna para harcamış oluyorum sadece. Tipe paraya bakmıyor bu işler. Sevgili olanlara bakıyorum yakışıklı biri olsa hiç sesimi çıkarmam ama konuşuyorlar işte. İki tane teklif girişiminde bulundum ama olmadı. Çevreden baskı oluyor tabii. Daha birisini bulamadın mı? Bu kadar kızın içinden diye. Bir hoşlanma olmadan da konuşamıyor insan.
Bir kere o hatayı yaptım birisiyle konuşmaya çalıştım karşıdan beklemediğimden çok ilgi ile karşılaştım ama bu seferde benim ilgim olmadığı için bırakmak zorunda kaldım. Önemli olan aslında iki tarafında birbirine ilgi duyması bence.
Sevgili edinmek için hiçbir şey yapma, sevilmeyi bekle, böylelikle değer görürsün ve ipeler senin elinde olur. Ayrıca saçını başını kendin için yap, bir başkası için değil. Seni seven böyle sevsin, eğer sevmeyecekse takma. Artık bu zamanda sevgili işleri iki ucu b..lu değnek, herkes birbirini çıkarları doğrultusunda seviyor, en azından benim gözlemlediğim çoğu kız ya çıkarları doğrultusunda hareket ediyor yada kendisini ezen, geveze boş erkeklerle birlikte olmayı tercih ediyor. Koy gitsin uğraşma.
Erkeğine değer veren kadınlar çok nadir, kızlar genel olarak şunlardan hoşlanıyor, veya takılıyor.
1-Mahalle abisi tiplerle
2-Zenginlerle
3-Kendisine insan üstü destek olan meriçlerle
4-Feminen erkeklerle (Hoşlanıyorlar ancak sev olamıyorlar)
5-Hemcinsleriyle (Sanalda çok fazla lezbiyen var)

Son düzenleme:
Sevgili edinmek için hiçbir şey yapma, sevilmeyi bekle, böylelikle değer görürsün ve ipeler senin elinde olur. Ayrıca saçını başını kendin için yap, bir başkası için değil. Seni seven böyle sevsin, eğer sevmeyecekse takma. Artık bu zamanda sevgili işleri iki ucu b..lu değnek, herkes birbirini çıkarları doğrultusunda seviyor, en azından benim gözlemlediğim çoğu kız ya çıkarları doğrultusunda hareket ediyor yada kendisini ezen erkeklerle birlikte olmayı tercih ediyor. Koy gitsin uğraşma.
Gerçekten dediğin gibi. Ezeni severler seveni ezerler hesabı. Sorun biraz kıskanma ve toplum baskısı.

Açıkçası bu işler biraz şans diye düşünüyorum. 1 tane olduktan sonra herkes yazmaya başlıyor desem yeridir. Kendinden üst Level biriyle sevgili olmaya çalış mesela. Kesin sonrası gelecektir çünkü karşı cins "AAA bu çocuk değerliymiş" diyor (bence)
@Steve Rogers neden kızgın attınız ki ? Çoğu kız böyle erkeklerden hoşlanıyor bu bilinen bir gerçek.

Açıkçası bu işler biraz şans diye düşünüyorum. 1 tane olduktan sonra herkes yazmaya başlıyor desem yeridir. Kendinden üst Level biriyle sevgili olmaya çalış mesela. Kesin sonrası gelecektir çünkü karşı cins "AAA bu çocuk değerliymiş" diyor (bence)
@Steve Rogers neden kızgın attınız ki ? Çoğu kız böyle erkeklerden hoşlanıyor bu bilinen bir gerçek.
Doğru bir gerçek ama bu bana bakmaz algısı oluşuyor. Buda kendini küçük düşürme gibi oluyor. Hiç sevgili olmamış olması da itici geliyor olabilir.

Geri
Yukarı