Daha önce hiç sinirden PC veya laptop kırdınız mı?

• Konuyu başlatan Adsız 1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 56
  • Görüntüleme 9B
A

Adsız 1

Ziyaretçi
Merhaba, ben YouTube'da HowToBasic, Shawn K gibi PC kıran YouTube kanalları gördüm. Size soruyorum, daha önce hiç sinirden PC veya laptop kırdınız mı?
Bazı sebepler:
  • Oyunu kaybetmek.
  • Tam bir şey başarırken mavi ekran hatası almak.
  • Çok istediğiniz bir dosyayı uzun uğraşlar sonrası bile sahip olamamak.

Binlerce lira para verip kırmak saçmalık olur.Ama Snopy marka kulaklıklarımı defalarca yere attım.

PSU'yu düşürerek anakart ve GPU'yu kırmak sayılıyor mu🤣

Maalesef PSU'yu değiştirirken elimden bir anda kaydı ve GPU ile anakartın üstüne düştü. İkisi de pert oldu maalesef. O anki boşluk ve sinir halini ama bir şey yapamamanın verdiği sıkıntıyı hatırlamak bile istemiyorum:)

Merhaba, ben YouTube'da howtobasic, shawn K gibi PC kıran YouTube kanalları gördüm. Size soruyorum, daha önce hiç sinirden PC veya laptop kırdınız mı?
Bazı sebepler:
  • Oyunu kaybetmek.
  • Tam bir şey başarırken mavi ekran hatası almak.
  • Çok istediğiniz bir dosyayı uzun uğraşlar sonrası bile sahip olamamak.

Yeni RAM almıştım bilgisayarıma takmak için sabırsızlanıyordum yanlışlıkla RAM'i takarken fazla bastırmışım. PC'yi açtım ve bir koku geldi ve aileme koku gitmesin diye bilgisayarın fişini direkt çektim balkonu açtım koku gitmesin diye. Sonra bir baktım HyperX 8 GB DDR3 RAM 300 TL'lik RAM yanmış. Sonra sinirden RAM'e vurdum, ekran kartı girişleri yamuldu. Ayrıca RAM yandığı için anakarttaki ekran girişi yeri de yanmıştı Power'da böylece gitmiş oldu :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de kırmadım, kırmam ve kırdırtmam. Çünkü israf oluyor. Ben sadece merakımdan soruyorum, gidip PC kırın diye değil. :)
Zaten oyunda yenildi diye tutup bir şeyler kıran kimse az gerçek hayata dönmeli diye düşünüyorum. Kırılan şey için masrafı kendisi yapacak.

Ayrıca aslı astarı bir oyun neticede :) Eğlence için oyun oynanır genelde.

Yeni konular

Geri
Yukarı