Daha önce hiç sinirden PC veya laptop kırdınız mı?

• Konuyu başlatan Adsız 1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 56
  • Görüntüleme 9B
bundan 2 yıl önce 2018 ekim ayında zulada sinirden PC kasasına defalarca tekme attım ve harddisk bozuldu babama demistim gittik harddisk almadı ben sonra laptop alcam dedi kaç gün beklesemde almadılar anladım sonra net cafeye gitmiştim bana kızmışlardı annem net cafeye gelmiş beni eve zorla getirdi canıma tak etti. 3. Katta oturuyoruz arkada bahçe var oraya fırlattım kasayı klavyeleri fln hep söktüm ;D sonra böyle dımdızlak kaldım hala PC alamadım pişmanın ;D
Merhaba, ben YouTube'da HowToBasic, Shawn K gibi PC kıran YouTube kanalları gördüm. Size soruyorum, daha önce hiç sinirden PC veya laptop kırdınız mı?
Bazı sebepler:
  • Oyunu kaybetmek.
  • Tam bir şey başarırken mavi ekran hatası almak.
  • Çok istediğiniz bir dosyayı uzun uğraşlar sonrası bile sahip olamamak.

Bir anım var. İşlemcim çok kötüydü. Overclock yapayım dedim. İnternetten bakarak ayarladım. Bilgisayarı yeniden başlatmamla sinyal seslerinin gelmesi bir oldu. Çok korktum ve hemen fişi çektim. Bilgisayar açılmıyordu ve işlemci fanının sesi değişmişti. Sonra BIOS pilini çıkarıp 15 dakika bekledim, olmadı. Ben de araştırdım ve bilgisayar açılırken "insert" tuşuna bastım. Sistem açılmıştı ve işlemci fani eski haline dönmüştü. 2 saatlik o korkudan sonra resmi uygulamadan bile overclock yapmaktan korkuyorum.

Not: İlk cümleden öncesini de anlatayım. Yıl 2016. Bilgisayar hakkında bilgim çok azdı. Intel I5 işlemci almaya karar vermiştim. Sonra biraz araştırdım ve uyumlu olmadigini anladim ve sinirlendim. Overclock yapma olayı böyle başladı.

Merhaba, ben YouTube'da HowToBasic, Shawn K gibi PC kıran YouTube kanalları gördüm. Size soruyorum, daha önce hiç sinirden PC veya laptop kırdınız mı?
Bazı sebepler:
  • Oyunu kaybetmek.
HowToBasic kanalının kapanmasını istiyorum.

Merhaba, ben YouTube'da howtobasic, shawn k gibi PC kıran YouTube kanalları gördüm. Size soruyorum, daha önce hiç sinirden PC veya laptop kırdınız mı?
Bazı sebepler:
  • Oyunu kaybetmek.

Ben üçüncüsü yüzünden tabletimi ikiye ayırdım sonrasını tahmin ediyorsunuzdur ben daha çacuğum anladınız siz XD not: Tablet Apple marka.

Bilgisayarı aldıktan 1 hafta sonra bir olaya inanılmaz sinirlenmiştim, bilgisayarın başına oturdum o an içimden geldi masaya sertçe bir yumruk attım daha sonra gözüme bilgisayarı kestirdim ama yemedi.

Eski Lenovo laptopumun ekranına fare fırlattım, sonuç: ekran öldü, ekranı çıkartmaya çalışırken bataryayı bozdum, bir süre sonra ana kartı veya ekran kartı veya ikisi de birden bozuldu.

Geri
Yukarı