Daha önce hiç sinirden PC veya laptop kırdınız mı?

• Konuyu başlatan Adsız 1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 56
  • Görüntüleme 9B
Ben sinirlenince kırmaktan çok cihaza saydırmayı tercih ediyorum. Kırarsam sinirimi kimden çıkaracağım sonuçta :)
Gerçekten bilgisayarınızı 3. kattan bahçeye mi attınız? İnanmak bile istemiyorum bu kadar sinir görmedim de.

Annemle tartisirken laptoba yumruk attim. Hard disk patladi. Resimler videolar patladi gitti. O zamandan beri saklarim bir gun veri kurtarma merkezine gidecegim diye.

Merhaba, ben YouTube'da HowToBasic, Shawn K gibi PC kıran YouTube kanalları gördüm. Size soruyorum, daha önce hiç sinirden PC veya laptop kırdınız mı?
Bazı sebepler:
  • Oyunu kaybetmek.
Krnl bootstrapper'ı indiririm antivirüsten izib veririm sonra üstüne tıklarım 9/9 olana kadar beklerim sonra açtığı klasörün içindeki krnlss.exe'ye tıklarım sonra roblox'u açarım Inject'e basarım sonra cdn. krnl . place /getkey . php'den krnl keyimi alırım sonra keyi de konsola yapıştırım sonra istediğim oyunun script'ini script alanına yapıştırırım sonra execute'a basarım ve bu sorunum çözülmüş olur ve PC'yi kırmam.

Merhaba, ben YouTube'da HowToBasic, Shawn K gibi PC kıran YouTube kanalları gördüm. Size soruyorum, daha önce hiç sinirden PC veya laptop kırdınız mı?
Bazı sebepler:

• Tam bir şey başarırken mavi ekran hatası almak.
7 gün 24 saat çekirdek güvenliği denetimi nasıl kapatılır ona bakarım.
Boşluk tuşunun sol altına kuvvetle basmam ve eğer sürekli bunu yapmam lazımsa üsteki yazdığımı yaparım.

Son düzenleme:
Eski HDD sürekli kafa atıyor ve okuyup-yazmıyor diye sinirden fırlatmıştım.
Garip bir şekilde düzeldi.

Bazı sebepler:
  • Oyunu kaybetmek.
  • Tam bir şey başarırken mavi ekran hatası almak.
  • Çok istediğiniz bir dosyayı uzun uğraşlar sonrası bile sahip olamamak.
Eskiden Mineplex'de block hunt'ta hider olarak ölüp de hunter olunca Samsung bilgisayarı parçalamıyordum ama sinirlendiğim için vuruyordum Hider takımında olmak biraz stres yaptırıyor.
Şimdi tabi lenovo var ama lenovo bilgisayarımda çok koruması olmadığı için bilgisayara vurmaktan korkuyordum.Bilgisayara yaptığım en büyük hata grafik kartının yavaş olduğunu düşündüğüm için(aslında hızlıydı) overclock yapmıştım sonra aylar sonra grafik kartımın üzerinde ünlem işareti gördüm ve tonlarca mavi ekran yemiştim.Bilgisayarı zor açıyordum.Açıldığında acaba bir daha çökecek mi diye endişeleniyordum.(Sorun overclock'da olmayabilir herkes farklı bir düşünce söylüyor kesin bir çözüm bulan kişi 200 yıl daha yaşasın)

Geri
Yukarı