Daha önce sahur saatlerine kadar ne yapıyordunuz?

• Konuyu başlatan WTC
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 41
  • Görüntüleme 2B

WTC

Kilopat
Ramazan başladığından beri sahura kadar sohbet, sahura kadar oyun önerisi, sahura kadar bilmem ne konuları görüyorum. Merak ettiğim konu ise Ramazan olmadan önce sahur vakti saatlerine kadar ne yapıyordunuz? Hadi iftara kadar zaman geçirmeyi anlarım da, sahur yahu bu. Yemeniz içmeniz serbest, oyun, film ve dizi gibi birçok alternatif var. Neden sahura özel sohbet konuları veya başka bir konu açma gereği hissediyorsunuz? Sadece bunu merak ettim.

Amacım açtığınız konuları kötülemek değil sadece sebebi anlamaya çalışmak. Çünkü Ramazan bittikten sonra bu tür konular açılmayacak ve sahur saatlerine kadar yine zaman geçireceksiniz. Benim gibi kendi kendine bu soruyu soranları aydınlatma niteliğinde cevap verirseniz güzel olur :)

Herkes Ramazan ayına özel bir şey yapmak istiyor ve haklılar da, çünkü yılda bir kere olan bir şey.

Sorunuza gelirsek, çünkü;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@B 52 Stratofortress @Bestty E o zaman sarıyorsa normalde de böyle konular açın, ben de böyle bir konu açmamış olayım :D Gidip, mesela sabah ezanına kadar sohbet diye konu açabilirsiniz.
Ramazan dışında bu saatlerde yatmakla uğraşıyorum.
İşte buna bir şey diyemem. Normalde uyuduğunuz saatlerde eğer ramazan dolayısı ile uyumuyorsanız çok normal ve mantıklı bir cevap olur.

@B 52 Stratofortress @Bestty E o zaman sarıyorsa normalde de böyle konular açın, ben de böyle bir konu açmamış olayım :D Gidip, mesela sabah ezanına kadar sohbet diye konu açabilirsiniz.
Ramazan ayı dışında geceleri aktif üye sayısı az oluyor, konu açmamızın bir anlamının olmayacağını düşünüyorum.

İşte buna bir şey diyemem. Normalde uyuduğunuz saatlerde eğer ramazan dolayısı ile uyumuyorsanız çok normal ve mantıklı bir cevap olur.
Aktiflik olursa neden gelmeyelim :D

Ramazan ayı dışında geceleri aktif üye sayısı az oluyor, konu açmamızın bir anlamının olmayacağını düşünüyorum.
Bu da doğru bir yaklaşım. Zaten dediğim gibi merakımdan açtığım bir konu. Cidden kötüleme amaçlı açmadım.
Ben ya film izliyordum ya da oyun oynuyordum. Açılan konular bana da garip geliyor. Her gün tekrarlanıyor bir de. :D
Yani ben de normalde açmam konu kolay kolay da, gerçekten merak ettim. Bu tekrarlardan dolayı da konu açma gereği duydum :D

Geri
Yukarı