Daha yüksek FPS için Windows 7'ye geçilir mi?

1-2 FPS için birçok özellikten ve güvenlikten vazgeçmeniz bence mantıklı değil.
Dostum testler 1-2 fps demiyor işte sorun orda.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

CS:GO'da daha yüksek FPS için Windows 7'ye geçmek istiyorum fakat bazı meraklarım var. Öncelikle Windows 7'nin Windows 10'a göre çok daha FPS verdiği bilinen bir durum.

Merakım şunlar. Kullandığım programlar açısından sıkıntı yaşıyabilir miyim? Yani Windows 7 desteği kalktığı için ne gibi sıkıntılar yaşayabilirim? Mesela Faceit anti-cheat Windows 7 olduğu için sıkıntı yapar mı?

Microsoft Windows 7'den desteği kestiği zaman FPS düştü. Yani alsanız bile Max 1-2-3 falan alırsınız. Hiç değmez.

Hocam Windows 7 geçilir.

Asla asla geçilmez. Eskiden öyleydi fakat Microsoft desteği kestikten sonra bu olay değişti. O yüzden geçilmez. Şu anda Windows 7 geçilirse eğer 1-2 FPS daha düşük alır. Geçmeyin. Ekran alıntısına bakın. En son testler bunu göstermiyor ama.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    93,5 KB · Görüntüleme: 44
Asla asla geçilmez. Eskiden öyleydi fakat Microsoft desteği kestikten sonra bu olay değişti. O yüzden geçilmez. Şu anda Windows 7 geçilirse eğer 1-2 FPS daha düşük alır. Geçmeyin.

CS:GO oyun motoru eski ve optimizasyon etmekde zorlanıyorlar o yüzden Source 2 geçene kadar Windows 7 FPS'de 1 numara.(Dota 2 hariç bütün Valve oyunları için geçerli bu söz)

CS:GO oyun motoru eski ve optimizasyon etmekde zorlanıyorlar o yüzden Source 2 geçene kadar Windows 7 FPS'de 1 numara.(DotA 2 hariç bütün Valve oyunları için geçerli bu söz)

Ben zaten CS:GO oyunundan bahsetmiyorum. Doğrudur eski motor yeni nesil sistemlere optimize etmek zordur. Fakat sen gidip bir yeni nesil oyun oynarsan eğer o iş değişir. 1 oyun için geçilmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı