Dahili ekran kartı ile harici arasında geçiş yapılmıyor

erenamao

Centipat
Daha fazla  
Ayarlardan graphic settingse geldiğimde sadece harici olan HD8760(7700) çıkıyor. Dahili olan Vega 8'i kullanamıyorum. Vega 8'in belleği daha fazla olduğu için bazı oyunlarda daha fazla performans veriyor bu yüzden sık olarak değiştirmem gerekiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben ekran kartı takılı iken anakartın VGA çıkışından alabilmiştim görüntüyü.
Yanlış okudum.

@erenamao Deneyin bi, olmazsa şu videoyu izleyin. Herhalde yapılabiliyor:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yok hayır görüntüyü ekran kartından değil anakarttan almıştım şu an monitörümü değiştirdim ve ekran kartını kullanıyorum.
Ekran kartım çalışmamıştı yazınca bozuk sandım bi an, ama evet tekrar okuyunca doğrusunu anladım. Yukarıdaki videoya göre de zaten yapılabiliyormuş. Bende işlemci üzerinde grafik birimi olmadığı için deneyemiyorum.

Ekran kartım çalışmamıştı yazınca bozuk sandım bir an, ama evet tekrar okuyunca doğrusunu anladım. Yukarıdaki videoya göre de zaten yapılabiliyormuş. Bende işlemci üzerinde grafik birimi olmadığı için deneyemiyorum.

Bende bu videodakiler işe yaramamıştı ama umarım @erenamao ya yarar.

Yanlış okudum.

@erenamao Deneyin bi, olmazsa şu videoyu izleyin. Herhalde yapılabiliyor:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
eğer bu şekilde kullanırsam dahili ekran kartını da kullanabilecekmiyim amacım o

Yeni konular

Geri
Yukarı