Daily Telegraph "Erdoğan'ın iktidarda kalmasıyla Avrupa rahat bir nefes aldı''

goldmanck

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 21 H1 İşletim Sistemi // İntel İ5 9400F İşlemci // 32 GB RAM // GTX 3060 Ekran Kartı // TUF Gaming VG27AQ1A G-SYNC Compatible Oyuncu Monitörü – 27 inç WQHD // Seagate Expansion STEA1000400 1TB 2.5 inç Usb 3.0 Taşınabilir Harddisk Siyah Xtrike Me GM-203 RGB Oyuncu Mouse
Kaynak Daily Telegraph: "Erdoğan'ın iktidarda kalmasıyla Avrupa rahat bir nefes aldı. Avrupa, 2015 sığınmacı krizinde Suriyeli sığınmacıları ülkesinde tutması için Erdoğan'a büyük meblağlar ödemekten kaçınmadı. Türkiye ayrıca daha fazla nakit karşılığında Akdeniz'den yasa dışı geçiş yapan göçmenleri geri almayı da kabul etti. Erdoğan'ı beğenmek imkansız olabilir. Ama kendini çok faydalı kıldı."

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

🙃

Kaynak Daily Telegraph: "Erdoğan'ın iktidarda kalmasıyla Avrupa rahat bir nefes aldı. Avrupa, 2015 sığınmacı krizinde Suriyeli sığınmacıları ülkesinde tutması için Erdoğan'a büyük meblağlar ödemekten kaçınmadı. Türkiye ayrıca daha fazla nakit karşılığında Akdeniz'den yasa dışı geçiş yapan göçmenleri geri almayı da kabul etti. Erdoğan'ı beğenmek imkansız olabilir. Ama kendini çok faydalı kıldı."

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

🙃
Avrupa kirleneceğine Türkiye kirlendi doğrudur.

Emeği geçenlere hakkımı helal etmiyorum benim hakkım sayın Kemal Kılıçdaroğlu'na sonuna kadar helaldir tarihin gördüğü en kirli seçim sürecinde mücadele etti ölümsüz siyasetçi yoktur bir genel başkanlığı bıraksa bile kendisine hakkım helaldir millet bunları seçti maalesef ben oy verdim Kemal beye benim vicdanım rahat biz demiştik diyeceğiz.

Pes etmeyeceğiz.

Son düzenleme:
Erdoğan kendisine layık olanı yapıyor. Para uğruna Türkiye halkını sefalete ve cehalete sürüklüyor. Eminim Avrupa yöneticileri içlerinden "biz bunu parayla çok rahat kullanırız, istediğimizi yaptırırız" diye düşünüyorlardır ki öyle oluyor zaten. Helali hoş olsun istedikleri gibi doya doya kullansınlar. Biz Türk halkı olarak günü geldiğinde nasıl yaşamak istiyorsak bunu ahmakların ellerine değil kendi ellerimize bırakacağız.

Erdoğan kendisine layık olanı yapıyor. Para uğruna Türkiye halkını sefalete ve cehalete sürüklüyor. Eminim Avrupa yöneticileri içlerinden "biz bunu parayla çok rahat kullanırız, istediğimizi yaptırırız" diye düşünüyorlardır ki öyle oluyor zaten. Helali hoş olsun istedikleri gibi doya doya kullansınlar. Biz Türk halkı olarak günü geldiğinde nasıl yaşamak istiyorsak bunu ahmakların ellerine değil kendi ellerimize bırakacağız.
Umarım Türkiye üzerinden binlerce, milyonlarca göçmen Avrupa'ya kaçar ve onların başlarına geri dönmemek üzere bela olur. 2023 yılı ve sonrasında tek dileğim budur. Darısı Almanya, İngiltere ve diğer ülkelerin başına.

Umarım Türkiye üzerinden binlerce, milyonlarca göçmen Avrupa'ya kaçar ve onların başlarına geri dönmemek üzere bela olur. 2023 yılı ve sonrasında tek dileğim budur. Darısı Almanya, İngiltere ve diğer ülkelerin başına.
Avrupa ülkelerinin suçu yok, bugün biz onları salsak bile Avrupa sınırlarında koyun sürüsü gibi bekleyecekler ve içeri almayacaklar. Zorluk çıkartırlarsa yasal olarak silah kullanma durumunda kalacaklar ve sınırdan kovacaklar. Biz bunu başaramadık. Türkiye cumhurbaşkanı çıkar uğruna kültürümüzü, demografik yapımızı, haklarımızı ve insanlığımızı sattı.

Avrupa ülkelerinin suçu yok, bugün biz onları salsak bile Avrupa sınırlarında koyun sürüsü gibi bekleyecekler ve içeri almayacaklar. Zorluk çıkartırlarsa yasal olarak silah kullanma durumunda kalacaklar ve sınırdan kovacaklar. Biz bunu başaramadık. Türkiye cumhurbaşkanı çıkar uğruna kültürümüzü, demografik yapımızı, haklarımızı ve insanlığımızı sattı.
Vatandaş olarak bizim de suçumuz yok. Herkes kendi hayatını, planlarını bir kenara bırakıp bu ülkenin aptal politikası ile ilgilenmek zorunda bırakıldı yıllarca, ve hala.

Bir insan sabah uyanır uyanmaz telefon alarmını durdurduktan hemen sonra Google'da ''usd to tl'' aratarak gününe başlamamalı. Son 10 yıldır değişmedi ve bu böyle devam ediyor. Herkes kendine odaklanma hakkı ve özgürlüğüne sahiptir. Türkiye'de güne başka türlü başlıyoruz asırlardır. Son 5 yıl içerisinde 2 yıl yurtdışında yaşadım, seçimler öncesi döndüm, ülke değişecek diye. Ben 2 yılda kendimi geliştirebildiğim kadar geliştirmeye çalıştım, yeni şeyler öğrenmek ve tecrübe etmeye çalıştım. Ülkeye döndüm ve seçimlerde vatandaşlık görevim olan oy kullanımımı gerçekleştirdim. Sonuç ne oldu? Hiç bir sonuca varılmadı. Geriye doğru gidiyoruz.

Ben neden kendi ülkemde rahatça yaşayamıyorum? Neden en basit şekilde sıradan bir insan gibi rahatça hayatımı sürdürebilmek için bu kıtayı terk etmek zorunda kalıyorum? Türkiye'de kendi evim var, bugün istesem bir işe rahatça girebilirim. Ama emek olarak karşılığını alamam. Yani Türkiye'de barınabilmek için çok sıkıntı çekmeyeceğim halde yine de hükümetin bu politikası yüzünden çok da rahat yaşayamayacağım için yurtdışına doğru itiliyorum, itiliyoruz. Gitmek isteyen ve istemeyen, imkanı olan ve olmayan herkes için şunu belirtmek istiyorum ki bu ülkede doğup bu ülkede yaşayan ve bu ülkede ömrünü tamamlamak isteyen her insana karşı yapılmış en büyük adilik ve şerefsizliktir bu hükümetin naziliği!

Yeni konular

Geri
Yukarı