Damar nasıl belirginleştirilir?

Ynka

Hectopat
Merhaba ben 2 aydan fazla süredir spor yapıyorum ve hiçbir yerimde damarlar gözükmüyor ideal kilomun altındayım boyum 1.72 kilom 63 ne yapmam lazım daha fazla kilo mu vermeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaşın kaç? Hala ergenlikteysen karbonhidratı bırakma sadece aşırı alımın varsa azalt onu yeter. 18 olana kadar tam sporcu diyeti yapmak iyi bir şey değil. 18 altıysan Protein alımına dikkat et, aşırı karbonhidrat, yağ alma yeter sana.

Yaşın kaç? Hala ergenlikteysen karbonhidratı bırakma sadece aşırı alımın varsa azalt onu yeter. 18 olana kadar tam sporcu diyeti yapmak iyi bir şey değil. 18 altıysan protein alımına dikkat et, aşırı karbonhidrat, yağ alma yeter sana.

16 yaşındayım. Bir de bu yaşta aylarca spor yaparsam istediğim vücuda ulaşabilir miyim yoksa yaşımdan dolayı kaslı birisi olamammı. Ayrıca 10 yaşımdan beri kilolu birisiydim geçen sene yazın diyete başlayıp 30 kg verdim az da olsa derim sarktı bu kasları etkiler mi görüntü açısından.

16 yaşındayım. Bir de bu yaşta aylarca spor yaparsam istediğim vücuda ulaşabilir miyim yoksa yaşımdan dolayı kaslı birisi olamammı. Ayrıca 10 yaşımdan beri kilolu birisiydim geçen sene yazın diyete başlayıp 30 kg verdim az da olsa derim sarktı bu kasları etkiler mi görüntü açısından.
Her yaşta kas yapabilirsin.

Geri
Yukarı