DAOKO × MIYAVI - 「千客万来」

Genelde Asya müziklerinin pek fanı değilim. Bu müzik de pek hoşuma gitmedi. Sadece enstürmanları hoş geldi onun haricinde sanatçıların ince seslerine dayanamıyorum.

Neden herkes ayni şeyi yazıyor?
Ülkemizde Asya müziklerini hor görüyorlar :D. Şahsen benim sevdiğim tek Asya müziği var oda Japon bir sanatçıdan.
Not: 1.10 dan sonra başlıyor şarkı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben de fan değilim.
Paylaşmanızın sebebi nedir o halde?

Ülkemizde Asya müziklerini hor görüyorlar :D. Şahsen benim sevdiğim tek Asya müziği var oda Japon bir sanatçıdan.
Not: 1.10 dan sonra başlıyor şarkı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Paylaşmanızın sebebi nedir o halde?
Kulağıma hoş geldiği için paylasıyorum. Fan değilim, her Asyalı müziği dinleyen o'nun fanı mı oluyor?

Kulağıma hoş geldiği için paylasıyorum. Fan değilim, her Asyalı müziği dinleyen o'nun fanı mı oluyor?
Dostum o halde açıklama yaz. Yazmadığım şeyden yargılanmaya başladım şu anda... Ben size fan mı demişim?
@emorr1 Baktınız mı?

Son düzenleme:
Dostum o halde açıklama yaz. Yazmadığım şeyden yargılanmaya başladım şu anda... Ben size fan mı demişim?

Ya bıktım sizden, yeter artık açıklama yaz, açıklama yaz illa 20 satırlık açıklama yazmak zorunda mıyım? Al o zaman.

Bu şarkıyı kulağıma iyi geldiği için atıyorum.
Kuralları çiğnemediğim süreçte buraya istediğim her şeyi atabilirim değil mi? Bu konuya şarkının iyi olup olmadığını yazılı sesli görüntülü vb. şekillerde bana aktarmak zorunda değilsiniz, istereniz yazın, ya da direkt geçin. Bu konuya kendi iradenizle girdiniz, lütfen teknoloji ağırlıklı bir foruma kulağıma hoş geldi diye bir şarkı paylaştığım için beni linçlemeyin. Videodakiler Kore'li değil, Japondur videodakilerin hayranı da değilim. Bunları forumdaki çok sevdiğim toxic olmayan arkadaşlar için yazdım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı