DAOKO × MIYAVI - 「千客万来」

Ya bıktım sizden, yeter artık açıklama yaz, açıklama yaz illa 20 satırlık açıklama yazmak zorunda mıyım? Al o zaman.

Bu şarkıyı kulağıma iyi geldiği için atıyorum.
Kuralları çiğnemediğim süreçte buraya istediğim her şeyi atabilirim değil mi? Bu konuya şarkının iyi olup olmadığını yazılı sesli görüntülü vb. şekillerde bana aktarmak zorunda değilsiniz, istereniz yazın, ya da direkt geçin. Bu konuya kendi iradenizle girdiniz, lütfen teknoloji ağırlıklı bir foruma kulağıma hoş geldi diye bir şarkı paylaştığım için beni linçlemeyin. Videodakiler Kore'li değil, Japondur videodakilerin hayranı da değilim. Bunları forumdaki çok sevdiğim toxic olmayan arkadaşlar için yazdım.
Hocam... Neyse... Amacım sizin bana açıklamanız değil, amacım yazdığım yazıları düzgünce okumadan beni neden yargıladığınızı öğrenmek. Sizin zevkleriniz, beğenileriniz umurumda değil.

Ben size herhangi bir yazımda neden dinliyorsunuz mu dedim?
Ben size bana neden dinlediğinizi açıklayın mı dedim?

Size tek dediğim kendi hakkımda Asya müziklerinin fanı olmadığımdı. Neden bunun üstüne bu kadar garip tepkiler veriyorsunuz?
Anlamadıysanız tekrar yazıyorum. Size tek dediğim kendi hakkımda Asya müziklerinin fanı olmadığımdı. Bunu yazıda da yazmışım işte.
1624103173389.png

Bakın ne yazmışım. Genelde Asya müziklerinin pek fanı değilim. Değil"im", ben değilim...

1624103236131.png

Yazdığıma karşı bu şekilde geri dönüş yapmanız garibime gitti. Bu kadar. Hayatta başarılar, iyi günler.

Hocam... Neyse... Amacım sizin bana açıklamanız değil, amacım yazdığım yazıları düzgünce okumadan beni neden yargıladığınızı öğrenmek. Sizin zevkleriniz, beğenileriniz umurumda değil.

Ben size herhangi bir yazımda neden dinliyorsunuz mu dedim?
Ben size bana neden dinlediğinizi açıklayın mı dedim?

Size tek dediğim kendi hakkımda Asya müziklerinin fanı olmadığımdı. Neden bunun üstüne bu kadar garip tepkiler veriyorsunuz?
Anlamadıysanız tekrar yazıyorum. Size tek dediğim kendi hakkımda Asya müziklerinin fanı olmadığımdı. Bunu yazıda da yazmışım işte.
Eki Görüntüle 1074675
Bakın ne yazmışım. Genelde Asya müziklerinin pek fanı değilim. Değil"im", ben değilim...

Eki Görüntüle 1074678

Yazdığıma karşı bu şekilde geri dönüş yapmanız garibime gitti. Bu kadar. Hayatta başarılar, iyi günler.
Herkes ayni şeyleri yazınca sinirlendim, yanlış anladım. Kusura bakmayın hocam. Sizden isteğim yazdıklarınızı siler misiniz?

Ülkemizde Asya müziklerini hor görüyorlar :D. Şahsen benim sevdiğim tek Asya müziği var oda Japon bir sanatçıdan.
Not: 1.10 dan sonra başlıyor şarkı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Paylaşmanızın sebebi nedir o halde?
1:30'dan sonra başlıyor ama çok güzel.

Yeni konular

Geri
Yukarı