Darboğaz sorunu ile ilgili bilirkişi raporuna göre ne yapmalıyım?

"Kaymakamlıktaki adam" dediğin kişi bilirkişi. Tüketici hakem heyetine verdi bilgisayarı o yüzden. Açtığı konulara bakarsanız anlarsınız.

"Kaymakamlıktaki adam" yerine ne dememi beklerdiniz? Hadi tamam "kaymakamlıktaki insan/çalışan" diyeyim. Evet şimdi öğrendim, fakat öğrenmek için 15 dakika harcadım rahat. Onun dışında buraya yazsa daha iyi olabilirdi. Ben neden eski konularına bakayım ki ayrıca?

"Kaymakamlıktaki adam" yerine ne dememi beklerdiniz? Hadi tamam "kaymakamlıktaki insan/çalışan" diyeyim. Evet şimdi öğrendim, fakat öğrenmek için 15 dakika harcadım rahat. Onun dışında buraya yazsa daha iyi olabilirdi. Ben neden eski konularına bakayım ki ayrıca?

Arkadaş 500 mesajda adam akıllı konu açmayı öğrenenemeiş galiba yapacak bir şey yok. Tek bir konu çerçevesi altında bir sürü konu açılmış ancak sistemi öğrenmek ve olayın ne olduğunu öğrenmek için eski konulara bakmak zorunda değilim ben. Tüm bilgilerin aktarılması gerekir. Yazmaya üşeniyorsanız copy paste diye bir şey var sonuçta.

Darboğaz yaşamamanız gerekir hangi oyunda hangi ayarlarda yaşıyorsunuz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu adam bile 3500 ile darboğaz yaşamadan oynarsınız diyorsa sizde nasıl darboğaz oluyor biraz şaşırdım açıkçası.
İsterseniz sistemleri değiştirebiliriz ben darboğaz'a alışığım :D.
X eklentili işlemciler genelde darboğaz yapıyor. Ultra ayarlarda bile.

X eklentili işlemciler genelde darboğaz yapıyor. Ultra ayarlarda bile.

Vallaha 1 yaşıma daha girmiş bulunmaktayım ve ayrıca 3100'den iyi işlemcisi olupta 3100'e geçmek isten birini gördüm ne diyeyim. Bir değer paylaşır mısın oyun ayarlarınla birlikte. Aç MSI Afterburner tamammı ardından sıcaklık değerleri kullanım değerleri vs ne varsa at lütfen.

Vallaha 1 yaşıma daha girmiş bulunmaktayım ve ayrıca 3100'den iyi işlemcisi olupta 3100'e geçmek isten birini gördüm ne diyeyim. Bir değer paylaşır mısın oyun ayarlarınla birlikte. Aç MSI Afterburner tamammı ardından sıcaklık değerleri kullanım değerleri vs ne varsa at lütfen.
Sıcaklıklar iyidir. Ultra olmasına rağmen cpu kullanımo yüzde 90-80 iken ekran kartı kullanımı yüzde 80-90 arasıdır. Ryzen 3 3100 e geçmek bunu çözer mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı