Dark Diamond 4 Pro kasaya Arctic Liquid Freezer II - 240 a-RGB sıvı soğutucu sığar mı?

Seyithan_tech

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, Dark Diamond 4 Pro kasam var ve Ryzen 9 5900X işlemci var. PUBG oynarken 88 dereceleri görüyor bende.
Arctic Liquid Freezer II - 240 a-RGB sıvı soğutucu almayı düşünüyorum. Sizce kasaya sığar mı?
Bir de Cooler Master Masterliquid ML240l V2 2x120mm alsam işimi görür mü?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, Dark Diamond 4 Pro kasam var ve Ryzen 9 5900X işlemci var. PUBG oynarken 88 dereceleri görüyor bende.
Arctic Liquid Freezer II - 240 a-RGB sıvı soğutucu almayı düşünüyorum. Sizce kasaya sığar mı?

Evet üst tarafa takılabilir.

Uzun vadede görmemeye başlar.

ARGB model pahalı geliyor bana, yakın fiyata bu var. Ön tarafa takarsın.

Veya:

Evet üst tarafa takılabilir.

Tamamdır hocam çok teşekkür ederim ilgilenip yazdığınız için :)))

Veya:

Bunada bir bakacağım reis inan sıvı soğutucular hakkında aman aman bir bilgi sahibi değilim ama forumlarda sık sık tavsiye edilen bir marka SilverStone :)
İşle.

Veya:

İşlemcinin frekansını 1.40'tan 1.25'e çektim ve şu an maksimum 70 derece oluyor PUBG oynarken yani bayağı bir indi derecesi ama bu bir zarar verir mi işlemciye ya da işlemcide gözle görülür ciddi derecede performans farkı oluşturur mu?

Son düzenleme:
İşlemcinin frekansını 1.40'tan 1.25'e çektim ve şu an maksimum 70 derece oluyor PUBG oynarken yani bayağı bir indi derecesi ama bu bir zarar verir mi işlemciye ya da işlemcide gözle görülür ciddi derecede performans farkı oluşturur mu?

Frekanastan kastın voltaj sanırım, performanslarda bir düşüş olmaz ama sıcaklıklarda senin de gördüğün gibi olur.

Geri
Yukarı