DARK DKCCX90 vs DKCCX93

tahat

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Dark DKCCX90 model fan ile ilgili bulabildiğim özellikler şöyle:

Uyumlu Soket Tipi: AMD: AM2/ AM2+/ AM3/ AM4/ FM1/ FM2 /
: INTEL: LGA 775/ 1150/ 1151/ 1155/ 1156
Fan Boyutu: 92 x 92 x 25 mm
Fan LED: Yok
Fan Devri: 2000 rpm
Fan Bağlantı Tipi: 4 Pin PWM
Fan Kanat Rengi: Kırmızı
Fan Devir Kontrol: PWM
Max Hava Akımı: 40 CFM
Soğutucu Tabanı: Direct Contact
Soğutucu Blok/Kanat: Alüminyum
Ağırlık: 280 Gram
Montaj Şekli (Intel) için: Push-Pin
Montaj Şekli (AMD) için: Klipsli
Isı Borusu (Heat Pipe): 2
Boyutlar: 125 x 95 x 50 mm
Gerilim / Akım Değeri: 12 V / 0.15A
Ses Seviyesi: 29dBA

Bu fanla ilgili bolca yorum okudum. Genelde iyi yorumlar. Bunu almayı düşünürken karşıma aynı fiyata satılan DKCCX93 model fan çıktı. Özellikleri aynı, sadece ses seviyesi 25dBA ve 45CFM Max Hava Akımı var. Zaten beni cezbedenlerde bu özellikler, özellikle daha düşük ses seviyesi. Fakat bu fanla ilgili neredeyse yorum yok gibi. Gönlüm 93ten yana ama bilemedim. Kullanan var mı 93'ü? Tavsiyeleriniz ne olur?

Son düzenleme:
@erme Tavsiyeniz için teşekkür ederim hocam. Bu ürünü (Snowman M200) daha iyi yapan özelliği nedir, paylaşabilir misiniz?

Son düzenleme:
@erme Tavsiyeniz için teşekkür ederim hocam. Bu ürünü (Snowman M200) daha iyi yapan özelliği nedir, paylaşabilir misiniz?
Elle tutulur bir testi bulunması daha cazip kılıyor bence.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
93 için böyle bir test mevcut değil bildiğim kadarıyla.

Elle tutulur bir testi bulunması daha cazip kılıyor bence.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
93 için böyle bir test mevcut değil bildiğim kadarıyla.
Anladım hocam. Evet 93 için öyle bir testi ben de göremedim. 90 için şöyle bir şey buldum:
Bir de RGB hususunda çok cahil olduğum için bir şey daha sormak istiyorum. DKCCX93 modeli FRGB özelliğine sahip bir fanmış. Bu fanı ben yine anakart üzerindeki CPU fan kısmına takacağım değil mi, o 4 pinli yere? Başka bir bağlantı noktası falan gerekmez herhalde? Önemli çünkü anakartımda ya da kasamda RGB ile ilgili herhangi bir bağlantı noktası bulunmamakta.

Son düzenleme:
Anladım hocam. Evet 93 için öyle bir testi ben de göremedim. 90 için şöyle bir şey buldum:
Bir de RGB hususunda çok cahil olduğum için bir şey daha sormak istiyorum. DKCCX93 modeli FRGB özelliğine sahip bir fanmış. Bu fanı ben yine anakart üzerindeki CPU fan kısmına takacağım değil mi, o 4 pinli yere? Başka bir bağlantı noktası falan gerekmez herhalde? Önemli çünkü anakartımda ya da kasamda RGB ile ilgili herhangi bir bağlantı noktası bulunmamakta.
Evet, öyle yapacaksınız.

Geri
Yukarı