Dark Flash Aquarius mesh kasaya egzoz fanı tavsiyesi

HAWKARD

Hectopat
Ekran kartı
MSI RX 6600 XT MECH
Anakart
MSI B560M-A PRO
İşlemci
INTEL I5 11400-F
Herkese merhabalar. Dark Flash Aquarius kasam var. Yakın zamanda SE-224 XT aldım. İçerdeki sirkülasyonu güzel sağlamak için kasanın yukarısına 2 tane egzoz fanı takmak istiyorum. Önerebileceğiniz F/P ürün varsa önerilerinizi rica ediyorum.
Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkürler öneriniz için hocam, sosyalde biraz araştırdım ID-Cooling XF-12025 de öneriyorlar. Siz ne düşünüyorsunuz? Bir de fan çoklayıcı kabloya ihtiyacım olacak mı bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleme:
Evet bu fanı biliyorum, sesli bir fan doğrusu performans fanı olduğu için. F12 saf bir kasa fanı ve sessiz.

Bir de fan çoklayıcı kabloya ihtiyacım olacak mı bilgilendirirseniz sevinirim.

Soğutucu fanı olsa birleştirici aparat ile gelirdi, tekli satılınca olmaz. O yüzden bir çoklayıcı iyi olur, hatta Molex beslemeli bir çoklayıcı güzel olur.

Maşallah hocam neredeyse bir fan parasıymış,kasanın önünde 3 tane fan arkasında 1 tane egzoz fanı var. Bunun gibi 5'li mi almalıyım kabloyu

Maşallah hocam neredeyse bir fan parasıymış, kasanın önünde 3 tane fan arkasında 1 tane egzoz fanı var. Bunun gibi 5'li mi almalıyım kabloyu?

Size toplam 6 fan için bir çoklayıcı lazım, beşlide bir fan boşta kalıyor ve anakartta da sadece 1 adet SYS_FAN pini var.

Ya da fandan sadece bir adet alın, üste 2/öne 2/arkaya 1 şeklinde dizersiniz. 10 portlu hublar var ama bazıları tam devirde döndürdüğünü söylemiş Molex'ten güç aldığı için, bazıları da kontrol edilebiliyor demiş:

Geri
Yukarı