Dark Freezer X94 içinden çıkan macun nasıldır?

Nailed It

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Freelance Finansçı ve 2 Şirket sahibi.
Arctic MX-4 termal macun sipariş ettim fakat kargolanması biraz uzun sürecek gibi, yeni macunum gelene kadar Dark Freezer X94 kutusundan çıkan kendi DKCCX90 model numaralı macunu ile idarelik kullansam mı yoksa MX-4 teslimatını beklesem mi?

Arctic MX-4 termal macun sipariş ettim fakat kargolanması biraz uzun sürecek gibi, yeni macunum gelene kadar Dark Freezer X94 kutusundan çıkan kendi DKCCX90 model numaralı macunu ile idarelik kullansam mı yoksa MX-4 teslimatını beklesem mi?

Bende aynı durumu yaşamıştım. Fanım macundan önce gelmişti idarelik ağır işlemler yapmamak şartıyla fanın yanında ki macunu kullanmıştım sorun çıkmamıştı. Film falan izlerken sadece 70-80 derece oluyordu ama fazla kullanmamıştım. Eğer oyun falan oynamayacaksanız kullanabilirsiniz.

Bende aynı durumu yaşamıştım. Fanım macundan önce gelmişti idarelik ağır işlemler yapmamak şartıyla fanın yanında ki macunu kullanmıştım sorun çıkmamıştı. Film falan izlerken sadece 70-80 derece oluyordu ama fazla kullanmamıştım. Eğer oyun falan oynamayacaksanız kullanabilirsiniz.

Xeon sistemimi oyun için kullanıyorum maalesef, imzamdaki Ryzen sistemim iş ve dizi/film için. Xeon sistemi de 3.6GHz O.C. İle kullanacağım için sanırım macunu beklemek daha mantıklı olacaktır.
Masaüstü PC: Anakart: Gigabyte B450M S2H İşlemci: AMD Ryzen 5 5600X Ekran Kartı: Zotac RTX 3060 Ti O.C. RAM: Corsair Vengeance LPX 3600MHz CL18 2x8 (16 GB) SSD: Kingston A2000 500GB KASA/PSU: Corsair Carbide Spec-Delta 650W 80+ Bronze

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam belki başka merak edenler varsa diye yazıyorum, sabırsızlığıma yenik düştüm kutudan çıkan macunu kullandım. 3.6GHz sabit bir şekilde O.C. yaptım, 1 saatlik AIDA 64 stress testini başarıyla tamamladı ve maksimum sıcaklık olarak 67 derece gördü. Merak edenler için faydalı olabilir.

Not: Kasaya 1 adet egsoz, 1 adet ön fan ekledim, kuzey köprüsüne fan yerleştirdim, kasa yan kapağına fan yerleştirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı