Dark Guardian Pro Alınır mı?

AzpheduS

Picopat
Yer
Kahramanmaraş
Evet, biliyorum. Bu konunun aynısından Sosyal'de 100'lerce hatta belki 1000'lerce var ama hepsinde konu Dark Guardiandan sapıp diğer kasalara yöneliyor. Bu nedenle kendim de açmak istedim. Dış görünüşe önem veren bir insanım. Dark Guardian Pro da dış görünüşü gayet güzel bir kasa. Alınır mı? Konuda başka kasalara dönülmesini istemiyorum. Önerebileceğiniz kasa varsa ismini yazmanız yeterli. Bütçem 600 TL civarında ve şu anki kasamdan memnum olmadığım için kasa alma gereği duyuyorum. Hava akışı ve dış görünüşü önemli. Kendinden fanlarıyla gelen bir kasa arıyorum çünkü fan fiyatları çok yüksek.

BalikSushisi

Kilopat
Yer
Seoul, South Korea

Mert2302

Hectopat
KS
AzpheduS

AzpheduS

Picopat
Yer
Kahramanmaraş
MSI MAG Forge 100R Temperli Cam 2x A-RGB Fan 120mm Fan ATX Fiyatı Bana kalırsa bu kasanın görüntüsü çok hoş. Önde 2 ARGB, arkada da renksiz fan ile geliyor bildiğim kadarıyla.
Bu bütçede Dark kasa almanızı tavsiye etmem. MAG Forge 100R çok güzel bir kasadır.
Bu kasayı düşünmüştüm ama fan çoklayıcı almam gerekiyordu. Ayrıca toz filtresi olmaması bir - gibi geldi ve vazgeçmiştim.

BalikSushisi

Kilopat
Yer
Seoul, South Korea
Bu kasayı düşünmüştüm ama fan çoklayıcı almam gerekiyordu. Ayrıca toz filtresi olmaması bir - gibi geldi ve vazgeçmiştim.
100M kullanıyor diye biliyorum ancak belki size bu konuda yardımcı olabilir. @UBerK

Batuhan Bolat

Decipat
Yer
Ankara
Bu kasa ile ilgili yorumum yok ancak 1 sene önce 260 liraya Dark N5 almıştım. Beklentilerimin çok üstündeydi. Özellikle bu fiyata temperli camı olması ve malzeme kalitesi beni çok memnun etti. Halen kullanıyorum. Markaya ön yargın varsa olmasın derim.

Yeni konular

Yukarı