Dark marka HDMI to VGA dönüştürücü hakkında ne düşünüyorsunuz?

clickclakbum

Hectopat
Daha fazla  
Elimde Dark marka HDMI to VGA dönüştürücü mevcut. Monitörümde bir tek VGA olduğu için bu dönüştürücüye ihtiyaç duydum ve RX 6700 gibi yüksek bir karta takacağım, monitör desen de eski. Dark marka dönüştürücüler aktif bir dönüştürücü olduğu için tercih ettim ve dönüştürücü açısından en iyisi sanırım çünkü her yerde bu markanın dönüştürücüleri öneriliyor. Forumda daha önceden bu dönüştürücüyle sorun yaşayan var mı, öğrenmek isterim açıkçası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde Dark marka HDMI to VGA dönüştürücü mevcut. Monitörümde bir tek VGA olduğu için bu dönüştürücüye ihtiyaç duydum ve RX 6700 gibi yüksek bir karta takacağım, monitör desen de eski. Dark marka dönüştürücüler aktif bir dönüştürücü olduğu için tercih ettim ve dönüştürücü açısından en iyisi sanırım çünkü her yerde bu markanın dönüştürücüleri öneriliyor. Forumda daha önceden bu dönüştürücüyle sorun yaşayan var mı, öğrenmek isterim açıkçası.

Aynısını aktif 1 senedir kullanıyorum, garip bir avantaj olarak oyunları 1920x1080 çalıştırabiliyorum, en üst kalite dönüştürücülerden birisi. Tavsiye ederim.

Marka aynı değil ama benzer ürünü yıllardır kullanıyorum. Arkadaşın dediği gibi 1920x1080 çalışabiliyor. Sorunsuz. Dark bu konuda forumda tercih edilen bir markadır.

Marka aynı değil ama benzer ürünü yıllardır kullanıyorum. Arkadaşın dediği gibi 1920x1080 çalışabiliyor. Sorunsuz. Dark bu konuda forumda tercih edilen bir markadır.
Sizin monitörünüz kaç yıllık? Benim en az bir dokuz senesi var çünkü. Çok eski olmasından korkuyorum yani.

1366x768 eski monitörümü sizin attığınız ürün ile bağlamıştım sıkıntısız görüntü veriyordu şikayetim yok o konuda ama VGA kablonun vidalarını çok sıkmayın ben çok sıkmışım vida yalama oldu çıkaramadım yerinden kabloyu çöp ettim Dark adaptör daha pahalı ona zarar gelmesin diye.

Geri
Yukarı