Dark Souls 2 Drangleic kılıcı kullanılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Kaan Barış

Centipat
Yer
İstanbul Ataşehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Enis Kirazoğlu videoları sağ olsun son indirimlerde aldım ve yaklaşık 4-5 gündür Dark Souls 2 oynuyorum. Oyun gereçkten çok başarılı serinin diğerlerine nazaran daha başarısız oyunu olduğunu söylüyorlar ancak bence pek öyle değil veya ilk Souls oyunum olduğu için olabilir. Oyunda The Pursuer boss'unu kestikten sonra Drangleic sword ve zırh setine ulaştım ancak ne yapsam kılıcı kullanamıyorum. Armorlarını giyebildim onda hiç bir sorun yok ancak hiç bir şekilde kılıcı kullanamıyorum.
Sol alttaki HUD'da kılıcın yanında bir çarpı işareti gözüküyor tek elli de çift elli de kullanamıyorum... Daha önce statların yetersiz olduğu için kullanamadığım tarzı bir şey duymuştum. Character status sekmesini aşağıya bırakacağım. (Karakterim Warrior bu arada)

Screenshot_1.jpg

Geçen indirimde ben de fiyatı uygun diye bir de Souls dünyasına giriyim diye almıştım. Hala daha girişmedim😀
Şuan Stardew Valley'de çiftliğimden memnunum 😁 İleride bir zaman DS2'yi oynamak istiyorum. Her ne kadar zor oyunların ekoline alışık olmasam da. Cevap verdiğiniz için teşekkür ederim.
DS oyunlarının zorluğu hep abarttılar, 4-5 saat oynasalar ve biraz bilgili olsalar rahatça oynarlar.
@Kaan Barış oyunda drangleic kalkanı gibi %100 koruma sağlayan kalkan kullanın.
En az gereksinim isteyeni ise lost bastille demirci satar.

DS oyunlarının zorluğu hep abarttılar, 4-5 saat oynasalar ve biraz bilgili olsalar rahatça oynarlar.
@Kaan Barış oyunda drangleic kalkanı gibi %100 koruma sağlayan kalkan kullanın.
En az gereksinim isteyeni ise lost bastille demirci satar.
@Graiden Dostum Drangleic Castle'a geldim ancak kapıyı açamıyorum. İnternete biraz baktım ve çeşme tarzında olan şeylerin yanında yaratık kesmem gerekiyormuş yapıyorum soul aktarmaya çalışıyorum lakin kapı bir türlü açılmıyor. Nasıl açıcağım acaba? Scholar of the first sin versiyonunda oynuyorum.

@Graiden Dostum Drangleic Castle'a geldim ancak kapıyı açamıyorum. İnternete biraz baktım ve çeşme tarzında olan şeylerin yanında yaratık kesmem gerekiyormuş yapıyorum soul aktarmaya çalışıyorum lakin kapı bir türlü açılmıyor. Nasıl açıcağım acaba? Scholar of the first sin versiyonunda oynuyorum.
4 büyük ruha sahip patronları kesmen gerekiyor.
Bunlar,
The rotten(Black gulch) , old ıron king, The duke's dear freja(Brighstone cove tseldora), the lost sinner(Lost bastille). (Hepsinin sağına nerede olduklarını yazdım.)
Not:Çeşmeler DLC giriştir.

Aslında söz edildiği derecede zor değil. Oyununun maksimum ilk 5 saati zorluyor o da alışma süreci oluyor zaten asıl zor yanı o. Alıştıktan sonra ölmek o kadar can sıkıcı olmuyor, boss fightlar üzmüyor. Sadece tekrar tekrar denemek ara sıra can sıkıyor. Oyunun dünyası muazzam.

Normalde bu tarz challenge oyunları oynamam çok sinirim bozulur aslında genel olarak singleplayer oyun oynayan biri değilim. Ancak bu oyun bağladı. Serinin diğer oyunlarını ve Fromsoftware oyunlarını da kesinlikle oynayacağım.

Çok teşekkürler. Sizin için de uygunsa steam üzerinden daha rahat iletişime geçebiliriz. Aşağıya steam nickimi bırakıyorum xaten tek ben varım. Profil fotoğrafım bir kadın çizimi.

Steam: Pisagorq
Benim bu oyuna alismam 37 saatimi aldi ama dedigin gibi ben de Eniz Kirazoğlu dedi diye aldim ve ilk DS oyunum. Dedigin gibi alisma surecinden sonra oyun kolaylasiyor hatta olmekten zevk aldim.
Aslında söz edildiği derecede zor değil. Oyununun maksimum ilk 5 saati zorluyor o da alışma süreci oluyor zaten asıl zor yanı o. Alıştıktan sonra ölmek o kadar can sıkıcı olmuyor, boss fightlar üzmüyor. Sadece tekrar tekrar denemek ara sıra can sıkıyor. Oyunun dünyası muazzam.

Normalde bu tarz challenge oyunları oynamam çok sinirim bozulur aslında genel olarak singleplayer oyun oynayan biri değilim. Ancak bu oyun bağladı. Serinin diğer oyunlarını ve Fromsoftware oyunlarını da kesinlikle oynayacağım.

Çok teşekkürler. Sizin için de uygunsa steam üzerinden daha rahat iletişime geçebiliriz. Aşağıya steam nickimi bırakıyorum xaten tek ben varım. Profil fotoğrafım bir kadın çizimi.

Benim bu oyuna alismam 37 saatimi aldi ama dedigin gibi bende enis krz dedi diye aldim ve ilk ds oyunum. Dedigin gibi alisma surecinden sonra oyun kolaylasiyo hatta olmekten zevk aldim

Benim bu oyuna alismam 37 saatimi aldi ilk ds oyunum oldugu icin. Dedigin gibi bende enis krz dediginde indirimdw almistim. Oyuna alisinca zevkli oluyor herkese tavsiye edemem biraz sabir gerektiren bi oyun yani oynicaksaniz ona gore sinirlenmeyin

Son düzenleme:

Geri
Yukarı