Dark Souls 3 bazı ınfuse gemler neden gözükmüyor?

Seha Avunduk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Dark Souls 3'ü yaklaşık 150 saat oynadım fakat infuse için gerekli coalları bulmuş olmama rağmen Andre'de 15 infuse gözükmüyor. İşin garibi 15 infuse olması gerekirken bende 12 tane var. Yani nasıl oluyorsa bunlardan biri gözüküyor. Crystal gem, bless gem ve Deep gem bende olmasına rağmen infuse kısmında bunları kullanamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

1609326869716.png

Sage's Coal itemini bulmanız gerekiyor. Bu itemi bulamamış olmanız gayet normal, Farron Swamp biraz fazla karmaşık ve sinir bozucu bir yer çünkü. Ayırca dikkat edin, itemi koruyan bir Darkwraith var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sage's Coal itemini bulmanız gerekiyor. Bu itemi bulamamış olmanız gayet normal, Farron Swamp biraz fazla karmaşık ve sinir bozucu bir yer çünkü. Ayırca dikkat edin, itemi koruyan bir Darkwraith var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Onca saat oynamama, 3-4 kez bitirmeme rağmen bu coal'u bulamamışım. Çok teşekkür ederim, alıp Andre'ye götürdüm. Artık tüm infusionlar gözüküyor. 😀👍

Onca saat oynamama, 3-4 kez bitirmeme rağmen bu coal'u bulamamışım. Çok teşekkür ederim, alıp Andre'ye götürdüm. Artık tüm infusionlar gözüküyor. 😀👍
Merak etmeyin, ben de NG5 sırasında farketmiştim bu coal'u. Şu ana kadar sadece 5 coal kullandığımdan o gem'lerin eksikliğini farketmemiştim bile. 😄

Geri
Yukarı