Dark Souls 3 fiyatı zamlanarak 899 TL oldu

Makaleler
13
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Sistem: Ryzen 5 1600AF 3.8 All Core / Asrock B450M Pro4 / HyperX Fury 2x8 3600Mhz Cl16 OC / SilverStone PermaFrost 240 / EVGA RTX 3060Tİ FTW3 Ultra LHR / XPG İnvader
Şaka gibi gelebilir ancak maalesef gerçek...

Dark Souls 3 899, Deluxe 1275, season Pass ise 375₺ oldu.

Zamanında almayanlar crack harici zor Souls evrenine ayak basabilecek gibi gözüküyor.

Elden Ring fiyatı da yakın zamanda artar diye düşünüyorum...

IMG-20230202-WA0015.jpg

Dark Souls 1 ve 2 Remastered 600TL olmuş benim iş yalan oldu bir de. Cidden yazık bari son indirimde indirim göreydi Elden Ring yanında.

RDR 2 de 1150TL olmuş, Deluxe paketi 1700..

Son düzenleme:
Daha bu sabah RDR'yi 100 TL'ye aldım...

Son dakika almışsınız hocam.
Muhtemelen şu anda GTA 4'ün fiyatını güncelliyorlardır.

Crack oyunculuğa çok karşıyımdır. Fakat ona zorlanıyoruz. 3 tane oyun almak yerine istediğim ekran kartını alabilirim.

RDR gibi bazı oyunlar hala Epic'te daha ucuz olduğundan oradan alınabilir ama oranında kütüphanesi çok kısıtlı. Fiyatlar böyle giderse herhalde 2000'lerin başlarındaki gibi CD'lere oyun yükleteceğiz.

Daha bu sabah RDR'yi 100 TL'ye aldım...

Ben dedim ki sonbaharda alırım param olur 140 basar Deluxe alırım geçen indirimde ve bir daha hiç alamam herhalde. :D

RDR gibi bazı oyunlar hala Epic'te daha ucuz olduğundan oradan alınabilir ama oranında kütüphanesi çok kısıtlı. Fiyatlar böyle giderse herhalde 2000'lerin başlarındaki gibi CD'lere oyun yükleteceğiz.

Ben alıp ben bunu oynuyorum ahali ahanda bunlar da SS'lerim şu kadar saatim var diyemedikten sonra bir şey anlamadım o işten. Ha crack ha Epic aynı şey benim için.

Ben dedim ki sonbaharda alırım param olur 140 basar Deluxe alırım geçen indirimde ve bir daha hiç alamam herhalde. :D

Ben alıp ben bunu oynuyorum ahali ahanda bunlar da SS'lerim şu kadar saatim var diyemedikten sonra bir şey anlamadım o işten. Ha crack ha Epic aynı şey benim için.
Birinde cebinizden 1000 tl çıkmıyor. Ben tam bir anti korsan insanım. Bunu açılan konulardaki yorumlardan görebilirsiniz ancak ben bir oyuna 1000 tl vermem.

Birinde cebinizden 1000 TL çıkmıyor. Ben tam bir anti korsan insanım. Bunu açılan konulardaki yorumlardan görebilirsiniz ancak ben bir oyuna 1000 TL vermem.

Birinde de hiç çıkmıyor cepten.

Epic'ten oynayacağıma crack açar keyfime bakarım.

Birinde cebinizden 1000 TL çıkmıyor. Ben tam bir anti korsan insanım. Bunu açılan konulardaki yorumlardan görebilirsiniz ancak ben bir oyuna 1000 TL vermem.

Hocam bende bayağı karşıyım hatta korsan oynayan arkadaşlarıma oyunu ben hediye ederdim. Fakat kusura bakmayında ben bir oyuna 500'den fazla vermem.

Geri
Yukarı