Dark Souls 3 ve Sekiro'nun temeli aynı mı?

Soulsların evrenlerini ve lorelarını ben de çok seviyorum fakat ön planda olan bu değil.
Doğal olarak. Souls oyunlarda combat çok önemli. Zaten o yüzden temel mantık aynı olmasına rağmen iki boss değişince - iki farklı saldırısı olunca oyun bambaşka gibi geliyor. Çok değişik bir formül cidden.

Mesela GoW: Ragnarok GoW 2018 ile tıpatıp aynı gibi duruyor, ama combat ve düşmanlar farklı olduğu için güzel işlerlerse başka oyun gibi gelecek, insanlar sevecek.

Doğal olarak. Souls oyunlarda combat çok önemli. Zaten o yüzden temel mantık aynı olmasına rağmen iki boss değişince - iki farklı saldırısı olunca oyun bambaşka gibi geliyor. Çok değişik bir formül cidden.

Mesela GoW: Ragnarok GoW 2018 ile tıpatıp aynı gibi duruyor, ama combat ve düşmanlar farklı olduğu için güzel işlerlerse başka oyun gibi gelecek, insanlar sevecek.

Aynen mesela mekanikler zaten güzel başka bosslarla süslesinler oyunu ben okeyim GoWa. Çünkü zaten iyi yapıyor balta mekaniği bile garip gelmedi iyi olmuş dedim yani zevkliydi balta ile düşman dövmek bulmaca çözmek.

Gowun peşine elden ring oynadım ben elden ringde çokça değişen bir silah sistemi işte özel saldırılar büyülü silahlara büyü derken oyun karışık ama bu tam benlik dediğin zaman eğlence başlıyor. Korktuğunu insanlara gel şimdi bak ne oluyor demek güzel his. Dünyası ve zindanları ile sadece bir okla haburaya git ama sen bilirsin demesi eğlenceli tamamen oyuncalara adanmış başka kimse düşünülmemiş ve bir oyuncunun yaptığı açıkça belli olan bir oyun. Konumuz elden ring değil ama sonuçta dark souls ve sekiro bu oyunun atası ve sekiro da çok keşif duygusu olmasa da dark soulslarda bu duygu var. Bence ikisi de oynamaya değer zevkli kol kırdırmak için üretilmiş oyunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı