Dark Souls 3'te hile açsam ceza yer miyim?

Fatalis

Megapat
Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarımcısı
Steam üzerinden Dark Souls 3 oynuyorum, 3 cinder lordunu ve Dancer of the Boreal Valley'ı öldürdüm. Daha sonra yeni anakart aldığım için temiz kurulum yapmak istedim ve Steam'e güvenip oyunun kayıt dosyalarını almadım. Formattan sonra baktığımda oyuna kaldığım yerden devam edemiyordum, biraz araştırdım ve öğrendim ki FromSoftware bu oyunda Steam bulut özelliğini kullanmamış. Anlayacağınız üzere tüm ilerlemem bitti, kaldığım yere kadar hileyle gelip daha sonra hileyi kapatarak devam etmek istiyorum. Bunu yaparsam oyunun sunucularından herhangi bir ceza alır mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun sürekli save dosyalarını kontrol ediyor, tekrardan sunuculara bağlandığınız anda bir hata varsa tespit ediliyor. Genellikle Çarşamba günleri cezayı kesiyorlar. İlk başta hilecilerle aynı sunuculara atılıyorsunuz ve ardından hile kullanılmış veriyi silmezseniz tamamen ban yiyorsunuz.

Sunucu bağlantısı gerektiren, yanınıza arkadaşınızı çağırabildiğiniz, diğer oyuncuların bıraktığı mesajları okuyabildiğiniz bir oyun Dark Souls. Yani temeli tek oyunculu olsa da online kısmı da var, o nedenle ceza alabilirim diye düşündüm. Bazıları ceza yemezsin ama yanına birilerini çağırma özelliğini kaybedersin, tek başına oynarsın oyunu demiş emin olamadım buraya sormak istedim.

Eğer böyle olacaksa benim için problem değil, zaten bosslarda yardım çağırmıyorum hep tek oynuyorum. Ama eğer oyunun sunucularından uzaklaştırma alacaksam kalsın.

Offline oynadığınız sürece problem olmaz. Hileyle kaldığınız yere gelip hileyi silin bandai farkedemeyecektir. Veya direk internetten save dosyası bulun kaldığınız yere yakın.

Yeni konular

Geri
Yukarı