Dark Souls 3'te hile açsam ceza yer miyim?

Souls oyuncusuyum souls hilesi yaparsanız bir sıkıntı olmuyor merak etme. Ama sadece souls hilesi yaparsanız.
Steam üzerinden Dark Souls 3 oynuyorum, 3 cinder lordunu ve dancer of the boreal Valley'ı öldürdüm. Daha sonra yeni anakart aldığım için temiz kurulum yapmak istedim ve Steam'e güvenip oyunun kayıt dosyalarını almadım. Formattan sonra baktığımda oyuna kaldığım yerden devam edemiyordum, biraz araştırdım ve öğrendim ki fromsoftware bu oyunda Steam bulut özelliğini kullanmamış. Anlayacağınız üzere tüm ilerlemem bitti, kaldığım yere kadar hileyle gelip daha sonra hileyi kapatarak devam etmek istiyorum. Bunu yaparsam oyunun sunucularından herhangi bir ceza alır mıyım?

Hem ekle beni tüm bossları geçmene yardımcı olurum.
Offline oynadığınız sürece problem olmaz. Hileyle kaldığınız yere gelip hileyi silin bandai farkedemeyecektir. Veya direk internetten Save dosyası bulun kaldığınız yere yakın.

Dark Souls'un hiçbir serisinde Save yapılamaz.

Son düzenleme:
Sunucu bağlantısı gerektiren, yanınıza arkadaşınızı çağırabildiğiniz, diğer oyuncuların bıraktığı mesajları okuyabildiğiniz bir oyun Dark Souls. Yani temeli tek oyunculu olsa da online kısmı da var, o nedenle ceza alabilirim diye düşündüm. Bazıları ceza yemezsin ama yanına birilerini çağırma özelliğini kaybedersin, tek başına oynarsın oyunu demiş emin olamadım buraya sormak istedim.

Eğer böyle olacaksa benim için problem değil, zaten bosslarda yardım çağırmıyorum hep tek oynuyorum. Ama eğer oyunun sunucularından uzaklaştırma alacaksam kalsın.
28 kez bitirdim Dark Souls 3'ü, hileyi silseniz de silmeseniz de o ban sizi buluyor.
Hileyle kaldığınız yere gelip hileyi silin bandai farkedemeyecektir.
Böyle işlemiyor maalesef. Oyuna her girildiğinde save dosyasını kontrol ediyor sistem.
Veya direk internetten save dosyası bulun kaldığınız yere yakın.
Bunu da yapamaz maalesef, çünkü bilgisayarı da kontrol ediyor ve o bilgisayarda başlatılmamış save dosyalarını kabul etmiyor.
Souls oyuncusuyum souls hilesi yaparsanız bir sıkıntı olmuyor merak etme. Ama sadece souls hilesi yaparsanız.
Souls hilesi derken?

28 kez bitirdim Dark Souls 3'ü, hileyi silseniz de silmeseniz de o ban sizi buluyor.

Böyle işlemiyor maalesef. Oyuna her girildiğinde Save dosyasını kontrol ediyor sistem.

Bunu da yapamaz maalesef, çünkü bilgisayarı da kontrol ediyor ve o bilgisayarda başlatılmamış Save dosyalarını kabul etmiyor.

Souls hilesi derken?

Soul para deyim kısaca.

Asıl soul hilesi kasarsanız ban yersiniz. Sadece hız hilesi kullanılsa belki çok sorun olmaz ancak ölmeme hilesi, tek atma hilesi, item düşürme hilesi vesaire kolay cezalandırılma yolu gibi bir şey.

Asıl soul hilesi kasarsanız ban yersiniz. Sadece hız hilesi kullanılsa belki çok sorun olmaz ancak ölmeme hilesi, tek atma hilesi, item düşürme hilesi vesaire kolay cezalandırılma yolu gibi bir şey.

Soul yedirtmiyor hocam şans işi de tabii. Bir YouTuber var. Fighter pl diye. Dark Souls 3 videolar çekiyor. Oda aynısını yapıyor ama ban yemiyor.

VM üzerine kurup internet bağlantısı yapmadan oynasanız? Oyunu indirmek için tek seferlik açabilirsiniz, offline mode'da iken oyunu başlatırsınız.

Soul yedirtmiyor hocam şans işi de tabii. Bir YouTuber var. Fighter pl diye. Dark Souls 3 videolar çekiyor. Oda aynısını yapıyor ama ban yemiyor.
Ban yiyip yemediğini biz bilemeyiz ancak soul hilesi yaparsa direkt banlanacaktır diye düşünüyorum ben. Aslında, yeni Steam hesabı açıp aile paylaşımı yaparak yeni hesaptan hile yapılabilir. O şekilde asıl hesap banlanmıyor, save dosyası asıl hesaba geçiş yapmadan silinirse tabii.

Böyle işlemiyor maalesef. Oyuna her girildiğinde Save dosyasını kontrol ediyor sistem.

Bunu da yapamaz maalesef, çünkü bilgisayarı da kontrol ediyor ve o bilgisayarda başlatılmamış Save dosyalarını kabul etmiyor.

Souls hilesi derken?

Hilesi silinmiş Save dosyasını kontrol ettiğinde nasıl anlayabilir ki. Okuduğu tek şey ölmüş boslar ve kastığı ruh olacak, emin misiniz?

Hilesi silinmiş Save dosyasını kontrol ettiğinde nasıl anlayabilir ki. Okuduğu tek şey ölmüş boslar ve kastığı ruh olacak, emin misiniz?
Evet, maalesef anliyor sistem. Ben de ayni seyi bir suru kez yasadim, hatta ilk yasadigim NG3 Soul Level 1 karakterimde olmustu. Bilgisayarima format atmam gerektigi icin save dosyam silindi ancak tekrardan ayni yavaslikta 1.seviyedeki karakterle NG3'e kadar kasmak istemedigim icin hiz hilesi yapmistim. Sadece hizim artmisti, yine her seyi normal ugrasmam gerekiyordu ancak oyun hileyi algiladi tekrar online olunca.

Evet, maalesef anliyor sistem. Ben de ayni seyi bir suru kez yasadim, hatta ilk yasadigim NG3 soul Level 1 karakterimde olmustu. Bilgisayarima format atmam gerektigi için Save dosyam silindi ancak tekrardan ayni yavaslikta 1.seviyedeki karakterle NG3'e kadar kasmak istemedigim için hiz hilesi yapmistim. Sadece hizim artmisti, yine her seyi normal ugrasmam gerekiyordu ancak oyun hileyi algiladi tekrar Online olunca.

Konu sahibi eklesin Steam'den bizi. Tüm bosslarını biz geçelim. ya da kasılması için yardım edelim. Ben yaparım sıkıntı değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı