Dark Souls Remastered artorias Arc'a nasıl ulaşırım?

rilish26

Decapat
Daha fazla  
İyi akşamlar, Dark soul Remastered aldım zaten ilk çıktığında bitirmiştim konsolda ama DLC'ler ile değil. Artorias arca girmek için Hydra'nın orada bir kapı varmış gördüğüm kadarıyla. Bu Remastered'da DLC dahil bildiğim kadarıyla ancak ben gittiğim zaten warp olabileceğim kapı falan yok orada orası nasıl açılacak acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Darkrootbasin de şelalenin oralarda golden golemi kesip Oolacile adlı npc yi serbest bırakman gerek sonra kristal golem kesmen gerekiyor pendant itemi için kristal golemde yanlış hatırlamıyorsam dukes archiveste olması gerekiyor sonra tekrar Basine geri dön sol tarafta derinlerde pembe bi sis gibi bişey olucak onu incele sonra hop Sanctuary Garden'a atıyor seni

Darkrootbasin de şelalenin oralarda golden golemi kesip Oolacile adlı npc yi serbest bırakman gerek sonra kristal golem kesmen gerekiyor pendant itemi için kristal golemde yanlış hatırlamıyorsam dukes archiveste olması gerekiyor sonra tekrar Basine geri dön sol tarafta derinlerde pembe bi sis gibi bişey olucak onu incele sonra hop Sanctuary Garden'a atıyor seni
Teşekkürler halettim.

Yeni konular

Geri
Yukarı