Dark Souls Remastered benimle sohbet eden adama saldırdım

DeLiYuReK01

Hectopat
Merhabalar, oyunu ilk defa oynuyorum, hapishaneden çıktıktan sonra dev bir kuş beni aldı ve ateş başına götürdü, orada ise savaşçı bir abim vardı, benimle konuşurken şakasına bir iki tane vurdum. Şimdi ise sürekli beni öldürüyor, canını çeyreğe kadar indirmeyi başarıyorum ama tek bir yanlış hareketimle canımı alması bir oluyor ne yapmam lazım? Oyunun daha başı olduğu için sizce yeniden başlamalı mıyım?

Merhabalar, oyunu ilk defa oynuyorum, hapishaneden çıktıktan sonra dev bir kuş beni aldı ve ateş başına götürdü, orada ise savaşçı bir abim vardı, benimle konuşurken şakasına bir iki tane vurdum. Şimdi ise sürekli beni öldürüyor, canını çeyreğe kadar indirmeyi başarıyorum ama tek bir yanlış hareketimle canımı alması bir oluyor ne yapmam lazım? Oyunun daha başı olduğu için sizce yeniden başlamalı mıyım?

Hatırladığım kadarıyla o adam sana ileride lazım oluyordu, zaten oyunun başındaymışsın yeniden başlamanı öneririm. Ayrıca oyun hakkında detaylı bilgiye (silahlar, eşyalar, NPC'ler..) bu site üzerinden ulaşabilirsin.

Not: Oyundaki karşınıza çıkan NPC'lere size zarar vermedikçe şakasına vurmamanızı tavsiye ederim bazı NPC'ler bu durumu oldukça ciddiye alabiliyor ve öldürmesi oldukça zor olan NPC'ler var oyunda.

Güncelleme: Siteden baktım yanlış hatırlıyormuşum😀. Bu NPC'yi öldürmenizin hikayeye veya ileride bir Covenant'a girmenize herhangi bir etkisi yokmuş.

Son düzenleme:
Direk kaçın oradan. Aranızın düzelmesini de istiyorsanız ilerleyen bölümlerde Bell Gargoyle Boss fight'ından sonra Bir çana ulaşacaksınız. O çanı çalıp indikten sonra aşağıda sizi bekleyen rahip bir NPC olacak. Oradan alacağınız yanlış hatırlamıyorsam 8500 Souls'luk bütün günahları affet gibi bir seçenek var. Onu alırsanız vurup kaçtığınız, sizi mekanlarında istemeyen NPC'ler ile aranız düzelecektir.

Direk kaçın oradan. Aranızın düzelmesini de istiyorsanız ilerleyen bölümlerde bell gargoyle boss fight'ından sonra bir çana ulaşacaksınız. O çanı çalıp indikten sonra aşağıda sizi bekleyen rahip bir NPC olacak. Oradan alacağınız yanlış hatırlamıyorsam 8500 Souls'luk bütün günahları affet gibi bir seçenek var. Onu alırsanız vurup kaçtığınız, sizi mekanlarında istemeyen NPC'ler ile aranız düzelecektir.

Oyunda sadece 1 NPC'ye vurdum o da sizin bahsettiğiniz NPC imiş sonradan öğrendim ve kediye de hayır dediğim için şu an shiva of the easte ulaşamıyorum...

Geri
Yukarı