Dark Souls Remastered mı orijinal mi oynanmalı?

The Elite

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Mühendisliği
Hayatımda ilk defa Souls oyunu oynayacağım. İnternetten baktım ilk çıkanı Demon's Souls oyunuymuş ama PC versiyonu yokmuş. O nedenle bir sonraki olan Dark Souls'tan başlamaya karar verdim ancak baktığımda orijinal Dark Souls, Dark Souls Remastered, Dark Souls o Edition bu Edition bir sürü DLC var paket falan var fazla anlayamadım. Sizce hangisi en ideali, orijinal Dark Souls mu yoksa Remastered mı? Teşekkürler.

Remastered oynanmalı tabii ki. Güncellenmiş hali varken neden eski halini oynayasın.
Bazı oyunların remastered versiyonları orijinal hallerine göre sorunlu olabiliyor o nedenle sordum. Örneğin BioShock serisini zamanında oynarken bu tarz bir durumla karşılaşmıştım.

Bazı oyunların remastered versiyonları orijinal hallerine göre sorunlu olabiliyor o nedenle sordum. Örneğin BioShock serisini zamanında oynarken bu tarz bir durumla karşılaşmıştım.
Dark Souls'ta da orijinalinde olmayıp Remastered versiyonda olan problemler var fakat hiç biri oyun kırmadığı gibi sen internetten araştırmayınca denk gelemeyeceğin türden hatalar. Hatta dediğim gibi Remastered versiyon PC'de daha düzgün çalışıyor. From Software PC optimizasyonu konusunda çok kötü(Elden Ring'e zorla 60 FPS kilidi koymaları) fakat Remastered yapan ekip bu işi iyi kurtarmış.

Evet ben de Alan Wake'in Remastered'ını oynarken çok ciddi sorunlarla karşılaşmıştım ama DARK SOULS Remastered böyle sorunlu bir Remastered değil, gönül rahatlığıyla oynayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı