Dark Souls Remastered vs Mortal Shell

yusufdmrc1616

Femtopat
Souls-like oyunlara çok ilgi duyuyorum. Videolarını falan izlerken oynayasım geliyor fakat oyunda ölünce baştan başlamak beni hep oynamaktan itmiştir. Ve bugün bir karar verdim. Bir souls-like oyun oynayacağım ama mortal Shell mi oynasam yoksa Dark Souls Remastered mı karar veremedim açıkçası. İlk defa oynayacak birisi sizce bunlardan hangisini oynamalı? Ayrıca başlangıç seviyesi olarak benim söylediklerimden daha uygun bir souls-like oyun biliyorsanız, söylerseniz sevinirim. :)

dgsa

Kilopat
Makaleler
3
Yer
İzmir-Bayraklı
Öncelikle kanser olmaya hazır ol. :) Şahsen Dark Souls serisinin hikayeleri tam hikaye değil aslında. Yani oyunun birden çok sonu var ve bitirdikten sonra ''yahu ben ne oynadım'' diyeceksin. Hikayeyi tam anlamak için İngilizce'nin iyi olması ve Lore kısmına girilmesi gerekmektedir. Hikayeler arasında da fazla bir bağ olmadığı için ben daha güncel ve iyi mekaniklere sahip olan Remastered veya 3 oyununu öneririm ilk.

KS
Y

yusufdmrc1616

Femtopat
Öncelikle kanser olmaya hazır ol. :) Şahsen Dark Souls serisinin hikayeleri tam hikaye değil aslında. Yani oyunun birden çok sonu var ve bitirdikten sonra ''yahu ben ne oynadım'' diyeceksin. Hikayeyi tam anlamak için İngilizce'nin iyi olması ve Lore kısmına girilmesi gerekmektedir. Hikayeler arasında da fazla bir bağ olmadığı için ben daha güncel ve iyi mekaniklere sahip olan Remastered veya 3 oyununu öneririm ilk.
Bende remastered düşünüyordum en azından emin olmuş oldum :D
Normal de mortal shell düşünmezdim bile ama oyunun kan efektleri inanılmaz hoşuma gitti.
Dark souls'un kan efektlerine bakınca biraz tırt gelmedi değil.
Ama remastered ile başlar, beğenirsem 3'ü de oynarım önerin için teşekkürler.
Öncelikle kanser olmaya hazır ol. :) şahsen Dark Souls serisinin hikayeleri tam hikaye değil aslında. Yani oyunun birden çok sonu var ve bitirdikten sonra "yahu ben ne oynadım" diyeceksin. Hikayeyi tam anlamak için İngilizce'nin iyi olması ve lore kısmına girilmesi gerekmektedir. Hikayeler arasında da fazla bir bağ olmadığı için ben daha güncel ve iyi mekaniklere sahip olan Remastered veya 3 oyununu öneririm ilk.

Evet pes ettim :') İlk kuşun beni alıp attığı yerde iskeletlere ölüp durdum ve acayip sıkıldım :'(

Son düzenleme:
Yukarı