Dark Souls Serisi Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Onun ismi soliare ne yazık ki ilk oynayışta kurtaramadım.
  • Bell Gargoyle patronlarına giden beyaz sise girmeden önce .
  • Gaping Dragon patronuna giden son merdivenin üstünde .
  • Ornstein ve Smough ile dövüşmedenönce büyük salonda , çağırma işareti soldaki merdivenlerde bulunabilir.
  • Kırkayak Demon patronuna giden sis duvarının hemen solunda .
    (Oyuncunun, çağırma işareti görünmeden önce Sunlight Altar'da Solaire ile konuşması gerekir.)
  • İnen merdivenin tepesinde Gwyn , o Kayıp Izalith kurtulduysa.
  • Soliare hiç çağırmadım ilk oynayışımda, ikinci oynaşımda ornstein ve smough için çağırdım sadece.
Hardcore oyuncular, 30dk.'da bitirdiği için, ben NPC çağırarak hareket etmeyi tercih ediyorum.
Dark souls 3 indirimde girdiği gün alacağım ve büyük bir sabırla oynayacağım nasipse. Merak ettiğim bir oyundur kendisi.
Serinin en güzel oyunu diyorlar.

Ekran görüntüsü 2021-04-08 151916.png

Şu fiyatları verip sinir krizi geçirmek istemiyorum.
TWD devam.

İlk defa oynayanlar için çok zor bir oyun tipi. Ben Dark Souls 1 indirdiğimde ve tutorial bölümü geçip Firelink Shrine'a geldiğimde öylece kaldım. Ne yapacağım söylenmiyor, harita yok, yardım yok, gösterge yok, rehber yok, hikaye anlatımı yok hiçbir şey yok. Tahmin edebileceğiniz üzere yanlış yollara saptım ve defalarca öldüm. ESC'de oyunun durmaması da artı bir zorluk. Ben online oyunlar hariç ilk defa bu oyunda deneyimledim pause menüsünün olmamasını. Bunun sonucunda sıkılıp oyunu bıraktım. Bir süre sonra YouTube üzerinden rehber izleyerek tekrar başladım. İşi çözdükten sonra en sevdiğim oyun serilerinden biri haline geldi. Birinci ve üçüncü oyunları pek çok farklı karakter yapılandırmaları yaparak defalarca bitirdim. Bir tek ikinci oyunu bir sefer bitirdim. Onun atmosferini pek sevmedim. 1 ve 3'ten bağımsız görünüyor zaten. Lore videolarını izlediğimde de anladım ki Souls evreninin çok etkileyici bir hikayesi var. Hem oynanış mekanikleri ve boss patternlerini çözme işi çok zevkli hem de karakterlerin arkasında yatan gizli hikayeler çok etkileyici. Bu yüzden Dark Souls'u çok sevdim.

İlk defa oynayanlar için çok zor bir oyun tipi. Ben Dark Souls 1 indirdiğimde ve tutorial bölümü geçip Firelink Shrine'a geldiğimde öylece kaldım. Ne yapacağım söylenmiyor, harita yok, yardım yok, gösterge yok, rehber yok, hikaye anlatımı yok hiçbir şey yok. Tahmin edebileceğiniz üzere yanlış yollara saptım ve defalarca öldüm. ESC'de oyunun durmaması da artı bir zorluk. Ben online oyunlar hariç ilk defa bu oyunda deneyimledim pause menüsünün olmamasını. Bunun sonucunda sıkılıp oyunu bıraktım. Bir süre sonra YouTube üzerinden rehber izleyerek tekrar başladım. İşi çözdükten sonra en sevdiğim oyun serilerinden biri haline geldi. Birinci ve üçüncü oyunları pek çok farklı karakter yapılandırmaları yaparak defalarca bitirdim. Bir tek ikinci oyunu bir sefer bitirdim. Onun atmosferini pek sevmedim. 1 ve 3'ten bağımsız görünüyor zaten. Lore videolarını izlediğimde de anladım ki Souls evreninin çok etkileyici bir hikayesi var. Hem oynanış mekanikleri ve boss patternlerini çözme işi çok zevkli hem de karakterlerin arkasında yatan gizli hikayeler çok etkileyici. Bu yüzden Dark Souls'u çok sevdim.
Ben gideceğim yolu ilk başta bulamamıştım sonradan buldum ama.
Boss pattern çözmek, farklı buildler ile oynamak, lore güzelliği insanı içine çekiyor.
En sevdiğim dark souls 2 oldu içlerinden.(Dark souls 3 daha oynamadım.)
Olsun yine de bana göre değil. Witcher'da bile ölünce alt+F4 yapan birisiyim sen düşün.
O zaman siz oynamamız daha iyi olabilir.
Zor, ama güzel bir seri.
Bence zor değil, ne yapacağını bilmezsen zorluyor.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı