Dark Souls serisi zor mu?

methz

Hectopat
Yer
Ascent
Daha fazla  
Arkadaşlar Steam'de Dark Souls serisi büyük bir indirimde. İndirimlerde gezinirken gördüm. Fakat seri hakkında en ufak bir fikrim yok. Mesela hangi oyunu ne zaman oynamam gerektiğini veya oyunun konusunu vs. hiç bilmiyorum. Dark Souls yazınca bir sürü şey çıkıyor. Bu bir örnekti sadece. Bu tarz konular hakkında aklınıza ne geliyorsa anlatırsanız çok iyi olur benim için. Onun dışında kişisel sorularım:

1- Oyunlar hikayede bağlantılı mı?
2- Dedikleri kadar zor mu? Dark Souls serisi bitirmek övünülecek bir şey mi?

İlk sorunun cevabı buradan bulunabilir.

İkinci soruya zor cevabını vermem abes kaçmaz sanıyorum ki. Evet, oyun zor. Bitince kim ne der bilemem tabii. :)

Arkadaşlar Steam'de Dark Souls serisi büyük bir indirimde. İndirimlerde gezinirken gördüm. Fakat seri hakkında en ufak bir fikrim yok. Mesela hangi oyunu ne zaman oynamam gerektiğini veya oyunun konusunu vs. hiç bilmiyorum. Dark Souls yazınca bir sürü şey çıkıyor. Bu bir örnekti sadece. Bu tarz konular hakkında aklınıza ne geliyorsa anlatırsanız çok iyi olur benim için. Onun dışında kişisel sorularım:

1- oyunlar hikayede bağlantılı mı?
2- dedikleri kadar zor mu? Dark Souls serisi bitirmek övünülecek bir şey mi?

Ezber oyunu zorluk istiyorsan git gud Sekiro oyna.

1000 serisi ekran kartı ve Intel kullanıyorsan o kadar zor değil , 2000 serisi ekran kartı , AMD işlemci kullanıyor san daha zor . AMD ekran kartı , Intel + hdm kablo kolay . Böyle olmasının sebebi Intel ram hz düşük ram gecikme değeri düşük daha az input lag , 2000 serisi AMD ikilisi ram hz değeri yüksek ram gecikme ( CAS) değeri de yüksek daha fazla input lag . DP , hdm kablo sürüm ve input lag degerleri , mouse klavye ve son olarak monitör .

Dark Souls'un o kadar da zor olduğunu düşünmüyorum, genellikle 2. ya da 3. denemede bosslar geçilebiliyor. Sekiro için daha zor dediler, dün indirimdeyken aldım bakalım o tatmin edecek mi görelim. 1 haftalık boş zamanım var oynarım dedim, gece indirdim şimdi oyunu açasım gelmiyor...

1000 serisi ekran kartı ve Intel kullanıyorsan o kadar zor değil , 2000 serisi ekran kartı , AMD işlemci kullanıyor san daha zor . AMD ekran kartı , Intel + hdm kablo kolay . Böyle olmasının sebebi Intel ram hz düşük ram gecikme değeri düşük daha az input lag , 2000 serisi AMD ikilisi ram hz değeri yüksek ram gecikme ( CAS) değeri de yüksek daha fazla input lag . DP , hdm kablo sürüm ve input lag degerleri , mouse klavye ve son olarak monitör .
Hocam ne anlattınız hiçbir şey anlamadım.

1000 serisi ekran kartı ve Intel kullanıyorsan o kadar zor değil, 2000 serisi ekran kartı, AMD işlemci kullanıyor san daha zor. AMD ekran kartı, Intel + hdm kablo kolay. Böyle olmasının sebebi Intel RAM Hz düşük RAM gecikme değeri düşük daha az input lag, 2000 serisi AMD ikilisi RAM Hz değeri yüksek RAM gecikme ( cas) değeri de yüksek daha fazla input lag. DP, hdm kablo sürüm ve input lag degerleri, mouse klavye ve son olarak monitör.

Hocam bir gidin Allah aşkına CS, LoL mu oynuyoruz. Yeteneğe bağlı.

Geri
Yukarı