Dark Souls sınıf önerisi

Dyflinn

Hectopat
Yer
Sandalye
Daha fazla  
Merhabalar.

Yakın zamanda Dark Souls oynamak istiyorum. Dark Souls Remastered satın aldım. Souls oyunlarını pek bilen biri değilim, tek bildiğim zorluğu. Sizce hangi sınıfı seçmeliyim? Nasıl tavsiyeler verebilirsiniz? Kalkan ve kılıç kullanmayı düşünüyorum.

Kalkan ve kılıç kullanırsan kesinlikle Dark Souls tadı alırsın. Korkak gibi büyücü alırsan zevk falan alamazsın :D erkek adam dediğin çeker kılıcı bam bam bam. Kalkanada gerek yok 2 elinle kılıcını tut Allah'u akbar de ve dal aralarına. Yarım saate kalmaz da silersin zaten oyunu.

@Artizan erkekliğin yarısından çoğu kaçmaktan ibarettir. O yüzden büyücü ancak bir kere bitirdikten sonra öneririm.

Dark Souls 3'te bir tane yaratık var öldürünce uchigatana düşüyor. Zaten o ile oyunun yarısına kadar gidilebiliyor kalkan ile hele vururken abbas yanbasan efektleri vererek oynanırsa çok daha zevkli.

Katana ve ağır silahlar çok yaşayın.

Kılıç kalkan başlayın.

@Artizan erkekliğin yarısından çoğu kaçmaktan ibarettir. O yüzden büyücü ancak bir kere bitirdikten sonra öneririm.

Dark Souls 3'te bir tane yaratık var öldürünce uchigatana düşüyor. Zaten o ile oyunun yarısına kadar gidilebiliyor kalkan ile hele vururken abbas yanbasan efektleri vererek oynanırsa çok daha zevkli.

Kılıç kalkan başlayın.

Hocam aslında işin püf noktası Allah'u Ekber'de yatıyor. O kelimeyi söyledin mi nameless king karşında diz çöküyor. Deneyebilirsiniz. (Gizli bilgi)

Kalkan ve kılıç kullanırsan kesinlikle Dark Souls tadı alırsın. Korkak gibi büyücü alırsan zevk falan alamazsın :D erkek adam dediğin çeker kılıcı bam bam bam. Kalkanada gerek yok 2 elinle kılıcını tut Allah'u akbar de ve dal aralarına. Yarım saate kalmaz da silersin zaten oyunu.
Genelde bam güm dalarsan ölmen %100 hele bide bossa😅

Kılıç kalkan başlayın.
Medium set en iyisi bence

Geri
Yukarı