Dark Ultra Bright RGB LED Kasaya Nasıl Bağlanır?

AzaelWinchester

Decapat
Arkadaşlar bugün Dark'ın Ultra Bright RGB LED Strip ürününü aldım fakat ürünü aldıktan sonra dolandırıldım gibi bir şey oldu. Kutunun içinde bir yerlere küçücük bir yere ''Dark RGB kitler ile birlikte kullanılan 4 pin bağlantılara göre tasarlanmıştır.'' yazmışlar. Şok oldum resmen. LED'in üzerinde 12V yazıyor. Molex'e direkt kabloyla bağlasam çalışır mı? Ya da çalıştırabileceğim bir yol var mı? Anakartın üzerindeki 4 pine denedim ve LED'in girişi küçük kalıyor. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun. Aldığım ve aldigima pişman olduğum bir ürün. Bunu en başta LED şerit ile birlikte kontrolculü kit şeklinde almanız gerekirdi. Almadan önce araştırsaydiniz iyi olurdu. Ama bir ara kontrolcüyü kargo bedeli karşılığı gonderiyorlardi. Öyle mail atmayı deneyin. Aldığınız fanların sipariş numarası alış tarihi belirtin mesajda.

Screenshot_137.png

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı