Dark Vision Pro kasa vs Dark Guardian Pro kasa

erdem21

Hectopat
Merhabalar. Birinci tercihim Dark vision Pro 600W çünkü anakartım MSI MPG X570 Carbon her tarafı cam. Anakarta çift taraflı RGB anakarta yazık etmememiş olurum ama inşallah yazın ısı problemi olmaz ama ilerde tüm fan slotlarını doldurabilirim yani.

İkinci seçenek Dark Guardian Pro. Önü mesh falan tam istediğim kasa açıkçası ama bütçem biraz zorlanıyor burada acaba yukarıdaki ile fazla farkı olur mu? Ama parası biraz sıkıntı ve fazla diyebiliriz.

Son düzenleyen: Moderatör:
1000 TL'ye daha kaliteli kasa ve PSU alınabilir. Örneğin:

1000 TL'ye daha kaliteli kasa ve PSU alınabilir. Örneğin:
Daha kalitesi ama önemsenmeyecek kadar aştı:
Dark Guardian ikilisinden daha ucuz.
Bide 2 tane 4+4 PIN girişi olan Sharkoon Gold Zero var.

Haklısınız ama yani bütçem biraz kısıtlı bunlardan kısıp Gigabyte NVMe PCI 4.0 SSD alacağım param yok o yüzden 1 seçenek bütçeme uygun 200₺'de 200₺'dir. Bu arada bunların üstündeki PSU cylon anakart ile kontrol edilebilir RBG li.

Merhabalar. Birinci tercihim Dark vision Pro 600W çünkü anakartım MSI MPG X570 Carbon her tarafı cam. Anakarta çift taraflı RGB anakarta yazık etmememiş olurum ama inşallah yazın ısı problemi olmaz ama ilerde tüm fan slotlarını doldurabilirim yani.

İkinci seçenek Dark Guardian Pro. Önü mesh falan tam istediğim kasa açıkçası ama bütçem biraz zorlanıyor burada acaba yukarıdaki ile fazla farkı olur mu? Ama parası biraz sıkıntı ve fazla diyebiliriz.

Önu komple cam kasalar sıcaklık anlamında ciddi sorun yaratıyor. Bu ikisi arasından kesinlikle Guardian Pro derim.
Guardian Pro bütçeyi çok zorluyorsa 150TL ucuza bu da olabilir.

Haklısınız ama aklımda bu anakart vardı geçen cuma ince hesapta indirime düşünce hemen almak zorunda kaldım beni pişman etmeyecek bir anakart eminim. Ya tamam önü Full cam ama cam kenarlarında yarım serçe parmağı boşluk mevcut etrafı komple yani attığım linkte videosu mevcut aslında.
Anakart olarak Aerocool Airhawk Dou seçitim.

PSU ise XIGMATEK X-POWER 650W 80PLUS seçtim sizce nasıl oldu mu?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı