Dark Web'de bulunan yetişkin siteler nereye şikayet edilebilir?

Hypeer

Hectopat
Makaleler
1
Selam arkadaşlar, birkaç gündür Deep Web'de geziniyorum. VPN ve Sanal Makine ile merak amaçlı dolaşmak istemiştim. Fakat girdiğim linklerde ya kredi kartları ile ilgili şeyler yada adult siteleri çıktı. 20-30 linke bu şekilde girmişimdir. Bunları bir yerde toplayıp şikayet edebilir miyim? Veya girdiğim için suç teşkil eder mi? Bir şey indirmedim, sadece sitelerin arayüzlerindeydim.

Onların neredeyse hepsi "scum" siteler. Yani dolandırıcı. Eğer yasa dışı iş yapmıyorsan suç teşkil etmez. Şikayet edebileceğini sanmıyorum. Eğer öyle olsaydı çoktan kapanırdı.

Son düzenleme:
Kesinlikle Dark Web'den çıkmanız gerekiyor. Dark Web'de bulunan birşeyi şikayet etmeniz, ancak sizin başınızı yakacaktır. Dark Web yada Deep Web çocuk oyuncağı değil. Ve o tarz siteler senin PC'ne virüs bulaştırma riski yüksek.

Onların neredeyse hepsi ''Scum'' siteler. Yani dolandırıcı. Eğer yasa dışı iş yapmıyorsan suç teşkil etmez. Şikayet edebileceğini sanmıyorum. Eğer öyle olsaydı çoktan kapanırdı.
Beni yönlendirdikleri siteler ya kredi kartı sitesiydi, ya çocuk p. siteleriydi. Bunları cidden şikayet edecek bir yer yok mu?
Kesinlikle Dark Web'den çıkmanız gerekiyor. Dark Web'de bulunan birşeyi şikayet etmeniz, ancak sizin başınızı yakacaktır. Dark Web yada Deep Web çocuk oyuncağı değil. Ve o tarz siteler senin PC'ne virüs bulaştırma riski yüksek.
Konuyu okudun mu bilmiyorum ama sanal makine ve VPN ile dolaşıyordum.
Onların neredeyse hepsi ''Scum'' siteler. Yani dolandırıcı. Eğer yasa dışı iş yapmıyorsan suç teşkil etmez. Şikayet edebileceğini sanmıyorum. Eğer öyle olsaydı çoktan kapanırdı.
Ayrıca istemeden de olsa bu sitelerde bulunduğum için bir suç işlemiş oluyor muyum? Bu konuyu merak ediyorum.

Beni yönlendirdikleri siteler ya kredi kartı sitesiydi, ya çocuk p. siteleriydi. Bunları cidden şikayet edecek bir yer yok mu?

Senin gibi bu tarz içeriklerden rahatsız olup şikayet etmek isteyen tonla kişi vardır, ama bir sonuca varılıyor mu? Hayır. Bence harcadığın zamana değmez. Rahatsız oluyorsan girme.

Yeni konular

Geri
Yukarı