Dark X94RD, Rampage Redcore'a sığar mı?

SpeedyDevil

Hectopat
Arkadaşlar, benim merak ettiğim şey şu: Rampage Redcore kasa kullanıyorum; teknik özelliklerine göre işlemci soğutucu için 130 mm yazıyor, tam 130 mm mi olması gerekir yoksa 135 mm kaldırır mı? Fikri ya da bilgisi olan bir yardımcı olabilir mi lütfen?

Hangi işlemciyi kullanıyorsun? TDP değeri 95Watt ve üstü işlemci kullanıyorsan o soğutucu pek işe yaramaz. CFM değeri 40'mış.

188mm sanırım kasanın yüksekliği. Sığabiliir.

1.jpg

R5 2600 kullanıyorum
Hangi işlemciyi kullanıyorsun? TDP değeri 95Watt ve üstü işlemci kullanıyorsan o soğutucu pek işe yaramaz. CFM değeri 40'mış.

188mm sanırım kasanın yüksekliği. Sığabiliir.

Eki Görüntüle 641189

Bunların arasında kaldım 135mm yazıyor kasaya sığar mı sığmaz mı hiç emin değilim son çare alıcam birini olmazsa değiştireceğiz galiba

R5 2600, 65Watt TDP değerine sahip. Kullanırsın ama çok büyük beklentin olmasın. Yine stok soğutucudan iyi olur ama.

Eğer kasayı kullanıyorsan bilgisayarı kapatıp bir cetvelle ölç. Yeni bir kasada sorun yaşayacağını sanmıyorum.

Snow man - 105Watt TDP, 48 CFM değeri var.
Silver Stone - 120Watt TDP, 56 CFM değeri varmış.

Bugün bir video izledim, Cooler Master'ın bir soğutucusundan bahsediliyor. Cooler Master'ın eski soğutucuları sorunlu dedi inceleyen kişi. Sanırım bu attığın eski modeli, istersen izle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
R5 2600, 65Watt TDP değerine sahip. Kullanırsın ama çok büyük beklentin olmasın. Yine stok soğutucudan iyi olur ama.

Eğer kasayı kullanıyorsan bilgisayarı kapatıp bir cetvelle ölç. Yeni bir kasada sorun yaşayacağını sanmıyorum.

Snow man - 105Watt TDP, 48 CFM değeri var.
Silver stone - 120Watt TDP, 56 CFM değeri varmış.

Bugün bir video izledim, Cooler Master'ın bir soğutucusundan bahsediliyor. Cooler Master'ın eski soğutucuları sorunlu dedi inceleyen kişi. Sanırım bu attığın eski modeli, istersen izle.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkür ediyorum hocam bu videoyu da dün akşam izlemiştim hatta baktım da biraz fiyatı fazla gelmişti tabii ki boyutu da kasaya sığacak gibi durmuyordu ondan dolayı çok kararsız kaldım en kötü hava soğutma bile AMD stock soğutucudan daha iyi olduğu için artık biraz da boyutuna bakıp alacağız.

Geri
Yukarı